Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

PCF GROUP BEZ TANTIEM OD GRY „OUTRIDERS”

PCF Group nie otrzymał tantiemy za prawa do wydania gry „Outriders” od firmy Square Enix Limited. Pieniądze miały wpłynąć pierwszego dnia roboczego po 14 sierpnia.

PCF GROUP BEZ TANTIEM OD GRY "OUTRIDERS"

Umowa zakładała płacenie tantiemy przez wydawcę na rzecz PCF Group jeżeli wpływ netto ze sprzedaży gry OutRiders zapewni zwrot kosztów związanych z produkcją gry, a także marketingu gry na określonym poziomie. PCF Group podało, że nie otrzymał od wydawcy żadnych informacji dotyczących sprzedaży, wpływów ani kosztów związanych z produkcją i wydaniem gry „Outriders”. Określony w umowie produkcyjno-wydawniczej 45-dniowy termin wypłaty ewentualnych tantiem na rzecz spółki liczony od zakończenia kwartału kalendarzowego upłynął z końcem dnia 14 sierpnia 2021 r., a spółka w pierwszym dniu roboczym, nie otrzymała wynagrodzenia.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Po ponad 8 procent traciły akcje największych giełdowych spółek energetycznych PGE, Eneii i Tauronu. To efekt ogłoszenia planów nowych emisji i znacznego rozwodnienia akcjonariatu...

FINANSE OSOBISTE

O 15% wzrósł dziś kurs akcji deweloperskiej spółki Develia po informacji o wezwaniu do sprzedaży na 2/3 akcji spółki.

GPW

Pierwszy debiut na GPW, a konkretnie na alternatywnym rynku NewConnect. Road Studio rozpoczęło notowania z 27 procentową przeceną.

GPW

Potwierdziły się doniesienia mediów o tym, że węgierski MOL odkupi od Orlenu część stacji Lotosu po fuzji obu firm, a naftowy koncern Saudi Aramco...