Connect with us

Hi, what are you looking for?

Bez kategorii

PCF GROUP BEZ TANTIEM OD GRY „OUTRIDERS”

PCF Group nie otrzymał tantiemy za prawa do wydania gry „Outriders” od firmy Square Enix Limited. Pieniądze miały wpłynąć pierwszego dnia roboczego po 14 sierpnia.

Umowa zakładała płacenie tantiemy przez wydawcę na rzecz PCF Group jeżeli wpływ netto ze sprzedaży gry OutRiders zapewni zwrot kosztów związanych z produkcją gry, a także marketingu gry na określonym poziomie. PCF Group podało, że nie otrzymał od wydawcy żadnych informacji dotyczących sprzedaży, wpływów ani kosztów związanych z produkcją i wydaniem gry „Outriders”. Określony w umowie produkcyjno-wydawniczej 45-dniowy termin wypłaty ewentualnych tantiem na rzecz spółki liczony od zakończenia kwartału kalendarzowego upłynął z końcem dnia 14 sierpnia 2021 r., a spółka w pierwszym dniu roboczym, nie otrzymała wynagrodzenia.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

OTOCZENIE MAKRO

Główny Urząd Statystyczny podał dane dotyczące bilansu handlowego i Polska po pierwszych 7 miesiącach 2021 roku ma dodatnie saldo, które ukształtowało się na poziomie...

RYNKI

Komisja Europejska wyemitowała po raz czwarty obligacje na sfinansowanie Funduszu Odbudowy i Odporności. W ten sposób pozyskała 9 miliardów euro.

OTOCZENIE MAKRO

Sierpniowa sprzedaż detaliczna państwa środka znowu mocno rozczarowała.

GPW

Jeden z największych Polskich producentów taboru kolejowego w pierwszym półroczu 2021 roku bez sukcesów, ponieważ wyniki są lekko gorsze niż przed rokiem.