Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

EUROPA

PAYPAL ZAOFERUJE OBRÓT KRYPTOWALUTAMI

PayPal umożliwi swoim Brytyjskim użytkownikom obrót kryptowalutami. Dotychczasowo taką możliwość mieli tylko obywatele USA.

PAYPAL
PAYPAL

Amerykański gigant płatności online zapowiedział, że od tego tygodnia pozwoli brytyjskim klientom kupować, przechowywać i sprzedawać waluty cyfrowe. Usługa kryptograficzna PayPal jest podobna do tej którą oferuje Revolut. Jedynym miejscem, w którym użytkownicy będą mogli trzymać swoje tokeny kryptowalut to portfel w aplikacji, przenoszenie zasobów poza aplikację nie będzie możliwe.
PayPal twierdzi, że jego wejście w krypto ma na celu ułatwienie ludziom uczestnictwa w rynku.

CZYTAJ TEŻ: ULGA DLA KLASY ŚREDNIEJ – WYJAŚNIAMY JEJ MEANDRY (ROZMOWA)

„Tokeny i monety istnieją już od jakiegoś czasu, ale trzeba było być stosunkowo wyrafinowanym użytkownikiem, aby mieć do nich dostęp” – powiedział w CNBC Jose Fernandez da Ponte, dyrektor generalny PayPal ds. blockchain, kryptowalut i walut cyfrowych.


Inwestujesz? Interesujesz się rynkiem? Nie przegap!

Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Oglądaj na platformach cyfrowych i w sieciach kablowych – albo wykup dostęp przez Internet na BIZNES24.TV za 9.99 zł miesięcznie (albo 99 zł rocznie).

BIZNES24 online

Chcesz widzieć ważne informacje, które publikujemy w serwisie biznes24.pl? Obserwuj nasze profile w mediach społecznościowych.


MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Po ponad 8 procent traciły akcje największych giełdowych spółek energetycznych PGE, Eneii i Tauronu. To efekt ogłoszenia planów nowych emisji i znacznego rozwodnienia akcjonariatu...

FINANSE OSOBISTE

O 15% wzrósł dziś kurs akcji deweloperskiej spółki Develia po informacji o wezwaniu do sprzedaży na 2/3 akcji spółki.

GPW

Pierwszy debiut na GPW, a konkretnie na alternatywnym rynku NewConnect. Road Studio rozpoczęło notowania z 27 procentową przeceną.

GPW

Potwierdziły się doniesienia mediów o tym, że węgierski MOL odkupi od Orlenu część stacji Lotosu po fuzji obu firm, a naftowy koncern Saudi Aramco...