Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

EUROPA

PAYPAL ZAOFERUJE OBRÓT KRYPTOWALUTAMI

PayPal umożliwi swoim Brytyjskim użytkownikom obrót kryptowalutami. Dotychczasowo taką możliwość mieli tylko obywatele USA.

PAYPAL
PAYPAL

Amerykański gigant płatności online zapowiedział, że od tego tygodnia pozwoli brytyjskim klientom kupować, przechowywać i sprzedawać waluty cyfrowe. Usługa kryptograficzna PayPal jest podobna do tej którą oferuje Revolut. Jedynym miejscem, w którym użytkownicy będą mogli trzymać swoje tokeny kryptowalut to portfel w aplikacji, przenoszenie zasobów poza aplikację nie będzie możliwe.
PayPal twierdzi, że jego wejście w krypto ma na celu ułatwienie ludziom uczestnictwa w rynku.

CZYTAJ TEŻ: ULGA DLA KLASY ŚREDNIEJ – WYJAŚNIAMY JEJ MEANDRY (ROZMOWA)

„Tokeny i monety istnieją już od jakiegoś czasu, ale trzeba było być stosunkowo wyrafinowanym użytkownikiem, aby mieć do nich dostęp” – powiedział w CNBC Jose Fernandez da Ponte, dyrektor generalny PayPal ds. blockchain, kryptowalut i walut cyfrowych.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

PAYPAL ZAOFERUJE OBRÓT KRYPTOWALUTAMI

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O upadku giełdy kryptowalut FTX i o zawiłościach w handlu na rynkach krypto rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Rafałem Zaorskim z BigShortBet$.com.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O inwestowaniu w na rynku krypto w obecnych czasach rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Rafałem Zaorskim, twórcą BigShortBet$.com.

FX

W środę frank szwajcarski przebił psychologiczną barierę 5 złotych. W czwartek wciąż się umacniał – aż do momentu ogłoszenia decyzji o podwyżce stóp procentowych...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

Rynek kryptowalut. O inwestowaniu na nim i o tym jakie są prognozy w tej dziedzinie rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Rafałem Zaorskim, twórcą...

%d bloggers like this: