Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FIRMA

OT LOGISTICS: 160 MLN ZYSKU W’23 R/R

OT Logistics szacuje, że w całym ubiegłym roku wypracowało około 160 mln zł zysku netto i blisko 592 miliony złotych przychodów, podała spółka komunikacie.

OT LOGISTICS: 160 MLN ZYSKU W'23 R/R
fot: OT Logistics

Dla porównania rok wcześniej spółka odnotowała przychody na poziomie 455 milionów zł, a więc prawie 140 milinów niższe. Zysk netto za 23 rok jest wyższy o ponad 20 milinów złotych niż przed rokiem.

Jak podano, na wartość osiągniętego w ubiegłym roku zysku netto miały częściowo wpływ zdarzenia jednorazowe wskazane w raporcie półrocznym 2023 związane ze zbyciem przez spółkę posiadanych akcji Luka Rijeka – chorwacką firmę portową, która obsługuje obiekty portowe w największym chorwackim porcie Rijeka i kilku innych pobliskich terminalach.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

USA

American Express zanotował bardzo udany drugi kwartał. Spółka pod względem zysku netto przebiła zarówno oczekiwania analityków jak i wyniki sprzed roku. Mimo to nowojorska...

CYBERBEZPIECZEŃSTWO

Wizz Air nie ląduje i nie startuje na Okęciu, londyńska giełda nie jest w stanie nadawać komunikatów, latać przestało szereg linii lotniczych w Azji....

GPW

W tym tygodniu zdecydowanie przybyło niedźwiedzi na warszawskim parkiecie. Z kolei pogłowie byków pozostaje praktycznie bez zmian od ubiegłotygodniowego badania inwestorów indywidualnych.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O najnowszych danych dotyczących polskiej gospodarki rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z profesorem Witoldem Orłowskim, gł. doradcą w PwC.