Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FIRMA

OT LOGISTICS: 160 MLN ZYSKU W’23 R/R

OT Logistics szacuje, że w całym ubiegłym roku wypracowało około 160 mln zł zysku netto i blisko 592 miliony złotych przychodów, podała spółka komunikacie.

OT LOGISTICS: 160 MLN ZYSKU W'23 R/R
fot: OT Logistics

Dla porównania rok wcześniej spółka odnotowała przychody na poziomie 455 milionów zł, a więc prawie 140 milinów niższe. Zysk netto za 23 rok jest wyższy o ponad 20 milinów złotych niż przed rokiem.

Jak podano, na wartość osiągniętego w ubiegłym roku zysku netto miały częściowo wpływ zdarzenia jednorazowe wskazane w raporcie półrocznym 2023 związane ze zbyciem przez spółkę posiadanych akcji Luka Rijeka – chorwacką firmę portową, która obsługuje obiekty portowe w największym chorwackim porcie Rijeka i kilku innych pobliskich terminalach.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

SANKCJE

Łotewski Sejm zdecydował w czwartek o wprowadzeniu zakazu importu na Łotwę produktów rolnych pochodzących z Rosji i Białorusi.

BANKI

Komisja Nadzoru Finansowego zgodziła się by BNP Paribas Bank Polska przeznaczył na dywidendę do 75 proc. zysku za ubiegły rok.

GPW

Prawie dwukrotnie wzrósł kwartalny zysk Pekao SA. Drugi największy w naszym kraju bank chce też wypłacić rekordową dywidendę. Zysk netto Pekao SA w ostatnim...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym, czy polscy przedsiębiorcy boją się technologii cyfrowych, rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Rafałem Boguszewskim, ekspertem Departamentu Badań i Analiz BGK.