Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FIRMA

OSTATECZNY CYBERPUNK NA MIKOŁAJKI

Dobra wiadomość dla miłośników produkcji naszego największego wytwórcy gier wideo, czyli CD Projektu.

WYNIKI CD PROJEKT
źródło: CD Projekt

Warszawskie studio dzień przed Mikołajkami, czyli 5 grudnia wyda ostateczną edycję gry Cyberpunk 2077 w wersji pudełkowej na konsole PlayStation 5, Xbox Series S i X oraz PC. Ostateczna wersja pierwszej części Cyberpunka zawiera podstawową wersję gry i rozszerzenie “Widmo wolności”. Wersja ostateczna będzie również dostępna w wersji cyfrowej.

A już za tydzień po sesji 28 listopada CD Projekt pochwali się swoim raportem za trzeci kwartał, kiedy to miała miejsce premiera wspomnianego dodatku Widmo Wolności.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

INNE

Znamy już przebieg listopadowego posiedzenia Rady Polityki Pieniężnej. Wynika z niego, że rada obawia się polityki fiskalnej i regulacyjnej nowego rządu, gdyż będzie ona...

UNIA EUROPEJSKA

Jeszcze w tym miesiącu do Polski wpłynie 5 miliardów euro zaliczki z KPO- poinformowała minister funduszy i polityki regionalnej Małgorzata Jarosińska-Jedynak.

FIRMA

PGNIG skierowało notę obciążeniową do konsorcjum w skład, którego wchodzi m.in Polimex Mostostal na kwotę prawie 245 milionów złotych. Chodzi o karę umowną z...

INNE

Sebastian Skuza nowym zastępcą przewodniczącego KNF - powołał go na wniosek szefa KNF premier Mateusz Morawiecki.

%d