Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

INNE

ORANGE ZWALNIA 1100 OSÓB

Będzie w przyszłym roku okazja do zatrudnienia dobrych specjalistów – Orange Polska wypuści ich na rynek aż tysiąc stu w ciągu dwóch lat.

ORANGE ZWIĘKSZY DYWIDENDĘ

Zarząd Orange Polska właśnie zakończył negocjacje ze związkami zawodowymi w tej sprawie. Nikt nie będzie zwalniany na siłę, to będzie program dobrowolnych odejść w ramach umowy społecznej na najbliższe 2 lata (2024 i 2025).

Komunikat spółki nie precyzuje z jakich specjalności odchodzić będą pracownicy, wiadomo że na odprawy i odszkodowania w sumie ma być przeznaczone 130 milionów złotych, które zostanie wliczone w wyniki 4 kwartału 2023 roku poniżej wyniku EBITDA.

W umowie społecznej zaplanowane są też podwyżki dla pracowników, którzy zostaną, na poziomie 7% w przyszłym i co najmniej 6% w 2025 roku.

A wszystko w ramach strategii, której celem jest koncentracja na tworzeniu długoterminowej wartości, m.in. poprzez poprawę efektywności operacyjnej.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O wynikach z pierwszego kwartału Orange rozmawiał Roman Młodkowski z BIZNES24 z Jackiem Kunickim, członkiem zarządu ds. finansowych Orange Polska.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O wynikach i wachlarzu zamówień rozmawiał Roman Młodkowski z BIZNES24 z Krzysztofem Kosiorkiem-Sobolewskim, prezesem Zrembu Chojnice.

GPW

Orange chwali się solidnym wzrostem przychodów przypadających na jedną ofertę - czyli ARPO. Ale to niestety nie wystarczyło, żeby utrzymać zysk netto, który spadł...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O wynikach Rainbow rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Maciejem Szczechurą, prezesem, Rainbow Tours.