Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

ONDE Z KONTRAKTAMI NA SETKI MILIONÓW

ONDE TRACI UMOWĘ
źródło: Onde

Onde zawarło umowę na roboty budowlane przy budowie farmy wiatrowej Drzeżewo I-III o łącznej mocy 88 MW – podała spółka, tym samym ujawniając opóźnioną informację poufną. Całkowita łączna wartość kontraktu to ok. 246 mln zł netto.

Umowa z Eviva Drzeżewo została zawarta w listopadzie 2020 r., ale została ujawniona dopiero teraz z uwagi na spełnienie się warunku zawieszającego przewidzianego w kontrakcie – tj. otrzymania przez spółkę polecenia rozpoczęcia prac z podpisanym przez strony aneksem do kontraktu dotyczącym rozszerzenia zakresu robót oraz zmiany wysokości wynagrodzenia. Termin realizacji kontraktu to 30 stycznia 2026 r.

CZYTAJ TEŻ: SPADKI NA WALL STREET

W oddzielnym komunikacie Onde poinformowało o podpisaniu aneksu do umowy na roboty budowlane przy budowie farmy wiatrowej Drzeżewo IV. Całkowita wartość tego kontraktu to ok. 111 mln zł.

Onde jest jednym z głównych wykonawców infrastruktury OZE w Polsce. Spółka notowana jest na warszawskim parkiecie od 2021 roku od tego momentu akcje Onde straciły ponad 60% swojej wartości.


Masz firmę? Nie przegap ważnych informacji dla Twojego biznesu.

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 11,99 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

ONDE Z KONTRAKTAMI NA SETKI MILIONÓW

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

W tym tygodniu zdecydowanie przybyło niedźwiedzi na warszawskim parkiecie. Z kolei pogłowie byków pozostaje praktycznie bez zmian od ubiegłotygodniowego badania inwestorów indywidualnych.

GPW

Wywiad z prezesem Grupy Azoty - ale bez najważniejszych pytań. Rzeczpospolita publikuje dziś odpowiedzi Huberta Kamoli, od niedawna prezesa Grupy Azoty, na pytania głównie...

GPW

Spekulacyjny hit ostatnich tygodni traci 12 procent. Czy to koniec marzeń Tower Investments o wejściu w biznes obronny?

WYNIKI

Odzieżowa spółka Monnari Trade odnotowała prawie 72 mln zł skonsolidowanych przychodów ze sprzedaży w II kw. tego roku co oznacza spadek o 1% w...