Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

OLYMP ZADEBIUTUJE NA NEWCONNECT

W najbliższy wtorek Olymp zadebiutuje na NewConnect.

OLYMP ZADEBIUTUJE

W najbliższy wtorek, 24 stycznia będziemy mieli pierwszą w tym roku nową spółkę na warszawskim parkiecie. Tego dnia na alternatywnym rynku notowań zadebiutuje specjalizująca się w produkcji sprzętu treningowego spółka Olymp.

W tym roku na głównym rynku GPW zadebiutowały już dwie spółki – dziś gamingowe Movies Games a tydzień temu technologiczna firma PASSUS. W obu przypadkach były to jednak przenosiny z rynku NewConnect. Teraz na tym rynku zadebiutuje właśnie Olymp.

CZYTAJ TEŻ: WZROSTOWY DEBIUT MOVIE GAMES. „ZACZYNAMY PRAWDZIWY MARATON”

Marka Olymp jest obecna na rynku od 50 lat. Spółka koncentruje się na produkcji oraz dystrybucji sprzętu fitness. Na oficjalnej stronie firmy nie udało nam się znaleźć aktualnych wyników finansowych firmy. Te za o 2019 r. mówią o blisko 2 mln zł przychodów i 84 tys. zł zysku. Prognoza na 2020 r. szacowała zysk na 289 tys. zł przy przychodach 3 mln zł.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

OLYMP ZADEBIUTUJE NA NEWCONNECT

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

CENY

Tona węgla w Holandii kosztuje znacznie mniej niż w Polsce.

INNE

"Pieniądze zostaw na Ziemi" - mówi dawny najbogatszy Ziemianin do obecnie najbogatszego Ziemianina. Założyciel Microsoftu Bill Gates skrytykował plany podboju Marsa snute przez Elona...

CENY

Rafineryjna marża Orlenu znowu rośnie.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym że nastąpił trzeci z rzędu spadek rocznej dynamiki cen konsumpcyjnych i Inflacja HICP w strefie euro wyniosła osiem i pół procent rok...

%d bloggers like this: