Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FIRMA

OJCIEC SUKCESU IPO ALLEGRO ODCHODZI

Ojciec sukcesu oferty publicznej Allegro ustąpi ze stanowiska w poczuciu pomyślnie spełnionej misji. Damian Zapłata ze skutkiem natychmiastowym zrezygnował ze stanowiska członka zarządu.

OJCIEC SUKCESU IPO ALLEGRO ODCHODZI

Chief Commercial Officer Allegro.eu SA, Damian Zapłata zrezygnował ze swojego stanowiska po roku od pomyślnego wprowadzenia platformy sprzedażowej na warszawski parkiet. W rezygnacji napisał, że w poczuciu dobrze wykonanego obowiązku planuje podjąć nowe wyzwania zawodowe, o których jeszcze nie poinformował. Jest to kolejna rezygnacja polskiego menadżera zasiadającego w organie decyzyjnym Allegro. W czerwcu z firmą pożegnał się Piotr Szybiaka, który kierował zespołami ds. produktu i technologii.

Miejsce Zapłaty zajmie Aleksandra Sroka- Krzyżak dotychczasowo zajmująca stanowisko dyrektorki ds. strategii przy zarządzie, która z Allegro jest związana od 2 miesięcy. Wcześniej była szefową strategii rozwoju technologii PKO BP, a także przez 12 lat była związana z Boston Consulting Group.


Inwestujesz? Interesujesz się rynkiem? Nie przegap!

Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Oglądaj na platformach cyfrowych i w sieciach kablowych – albo wykup dostęp przez Internet na BIZNES24.TV za 9.99 zł miesięcznie (albo 99 zł rocznie).

BIZNES24 online

Chcesz widzieć ważne informacje, które publikujemy w serwisie biznes24.pl? Obserwuj nasze profile w mediach społecznościowych.


MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Po ponad 8 procent traciły akcje największych giełdowych spółek energetycznych PGE, Eneii i Tauronu. To efekt ogłoszenia planów nowych emisji i znacznego rozwodnienia akcjonariatu...

FINANSE OSOBISTE

O 15% wzrósł dziś kurs akcji deweloperskiej spółki Develia po informacji o wezwaniu do sprzedaży na 2/3 akcji spółki.

GPW

Pierwszy debiut na GPW, a konkretnie na alternatywnym rynku NewConnect. Road Studio rozpoczęło notowania z 27 procentową przeceną.

GPW

Potwierdziły się doniesienia mediów o tym, że węgierski MOL odkupi od Orlenu część stacji Lotosu po fuzji obu firm, a naftowy koncern Saudi Aramco...