Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FIRMA

OJCIEC SUKCESU IPO ALLEGRO ODCHODZI

Ojciec sukcesu oferty publicznej Allegro ustąpi ze stanowiska w poczuciu pomyślnie spełnionej misji. Damian Zapłata ze skutkiem natychmiastowym zrezygnował ze stanowiska członka zarządu.

OJCIEC SUKCESU IPO ALLEGRO ODCHODZI

Chief Commercial Officer Allegro.eu SA, Damian Zapłata zrezygnował ze swojego stanowiska po roku od pomyślnego wprowadzenia platformy sprzedażowej na warszawski parkiet. W rezygnacji napisał, że w poczuciu dobrze wykonanego obowiązku planuje podjąć nowe wyzwania zawodowe, o których jeszcze nie poinformował. Jest to kolejna rezygnacja polskiego menadżera zasiadającego w organie decyzyjnym Allegro. W czerwcu z firmą pożegnał się Piotr Szybiaka, który kierował zespołami ds. produktu i technologii.

Miejsce Zapłaty zajmie Aleksandra Sroka- Krzyżak dotychczasowo zajmująca stanowisko dyrektorki ds. strategii przy zarządzie, która z Allegro jest związana od 2 miesięcy. Wcześniej była szefową strategii rozwoju technologii PKO BP, a także przez 12 lat była związana z Boston Consulting Group.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9.9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

OJCIEC SUKCESU IPO ALLEGRO ODCHODZI

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

RYNKI

Większymi przychodami, ale niższym zyskiem zakończył pierwszy kwartał lider polskiego e-handlu, czyli Allegro. Spółka obniża też prognozę wyników na cały 2022 rok.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

Wstępne wyniki spisu ludności 2021 są tematem rozmowy Marcina Dobrowolskiego z Dominikiem Rozkrutem, prezesem Głównego Urzędu Statystycznego.

GPW

Allegro uruchamia usługę fulfillmentu dla sprzedawców. Z punktu widzenia sprzedawców oznacza to, że mogą zlecić Allegro pakowanie i wysyłkę towarów - których sami nigdy...

GPW

Po ponad 8 procent traciły akcje największych giełdowych spółek energetycznych PGE, Eneii i Tauronu. To efekt ogłoszenia planów nowych emisji i znacznego rozwodnienia akcjonariatu...

%d bloggers like this: