Connect with us

Hi, what are you looking for?

FIRMA

OJCIEC SUKCESU IPO ALLEGRO ODCHODZI

Ojciec sukcesu oferty publicznej Allegro ustąpi ze stanowiska w poczuciu pomyślnie spełnionej misji. Damian Zapłata ze skutkiem natychmiastowym zrezygnował ze stanowiska członka zarządu.

Chief Commercial Officer Allegro.eu SA, Damian Zapłata zrezygnował ze swojego stanowiska po roku od pomyślnego wprowadzenia platformy sprzedażowej na warszawski parkiet. W rezygnacji napisał, że w poczuciu dobrze wykonanego obowiązku planuje podjąć nowe wyzwania zawodowe, o których jeszcze nie poinformował. Jest to kolejna rezygnacja polskiego menadżera zasiadającego w organie decyzyjnym Allegro. W czerwcu z firmą pożegnał się Piotr Szybiaka, który kierował zespołami ds. produktu i technologii.

Miejsce Zapłaty zajmie Aleksandra Sroka- Krzyżak dotychczasowo zajmująca stanowisko dyrektorki ds. strategii przy zarządzie, która z Allegro jest związana od 2 miesięcy. Wcześniej była szefową strategii rozwoju technologii PKO BP, a także przez 12 lat była związana z Boston Consulting Group.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

OTOCZENIE MAKRO

Główny Urząd Statystyczny podał dane dotyczące bilansu handlowego i Polska po pierwszych 7 miesiącach 2021 roku ma dodatnie saldo, które ukształtowało się na poziomie...

KOMISJA EUROPEJSKA

Komisja Europejska wyemitowała po raz czwarty obligacje na sfinansowanie Funduszu Odbudowy i Odporności. W ten sposób pozyskała 9 miliardów euro.

OTOCZENIE MAKRO

Sierpniowa sprzedaż detaliczna państwa środka znowu mocno rozczarowała.

FINANSE

Jeden z największych Polskich producentów taboru kolejowego w pierwszym półroczu 2021 roku bez sukcesów, ponieważ wyniki są lekko gorsze niż przed rokiem.