Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

POLSKA

OGROMNE ZYSKI SUNEX

Ogromne zyski Sunex – wyższe o ponad 450% r/r.

SUNEX

Sunex z ogromnymi wzrostami po pierwszym półroczu. Spółka poprawiła zeszłoroczny zysk o ponad 450%. Sunex, producent rozwiązań opartych o odnawialne źródła energii opublikował wyniki finansowe za pierwsze półrocze.

Spółka wypracowała skonsolidowany zysk netto w wysokości 14,36 mln zł, wobec 3,18 mln w analogicznym okresie w ubiegłym roku.

CZYTAJ TEŻ: FUZJA ORLENU I PGNIG ZE ZGODĄ RZĄDU

Sunex 80 procent swojej produkcji kieruje przede wszystkim na rynek niemiecki. Według najnowszego raportu przychody wzrosły do 125,7 mln zł z 56,1 mln zł w ubiegłym roku.

Spółka odnotowała również rekordowy wynik EBITDA na poziomie 234,5 proc wobec analogicznego okresu w roku ubiegłym i wynosi obecnie 21,3 mln zł.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

OGROMNE ZYSKI SUNEX

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O kryzysie w budowlance i w produkcji budowlano-montażowej oraz przede wszystkim na rynku drewna rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Markiem Kubiakiem, prezydentem Polskiej...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym co mówi raport BIEC rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z profesor Marią Drozdowicz-Bieć z Biura Inwestycji i Cykli Ekonomicznych (BIEC).

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O protestach w Chinach i o polityce zero covid rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Bartoszem Ziółkiem, prezesem Amber Global Consulting, wykładowcą studiów chińskich...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym co w tym momencie determinuje sytuację na rynku walut rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Jackiem Maliszewskim, głównym ekonomistą w Niezależnym Domu...

%d bloggers like this: