Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

CENY

OD DZISIAJ DOPŁATY DO PELLETU

Od dzisiaj można składać wnioski o dopłaty do pelletu.

DOPŁATY DO PELLETU
foto: pixabay.com

Od dzisiaj można będzie składać w gminach wnioski o dopłaty do pelletu i innych paliw. Wczoraj po południu w Dzienniku Ustaw pojawiła się ustawa o szczególnych rozwiązaniach w zakresie niektórych źródeł ciepła w związku z sytuacją na rynku paliw.

Jednorazowy dodatek jest całkiem spory w przypadku ogrzewania domu piecem na pellet – wynosi 3 tysiące złotych. Podobnie z innymi rodzajami biomasy, ale z wyjątkiem drewna w kawałkach.

CZYTAJ TEŻ: PALIWA POTANIAŁY. ALE NIE NA DŁUGO

Tutaj liczyć można na dopłatę w wysokości tysiąca złotych. W przypadku ogrzewania domu olejem opałowym dodatek wyniesie 2 tysiące złotych. Najmniej dostaną osoby ogrzewające dom piecem na gaz propan-butan – tylko 500 złotych. W przypadku gazu ziemnego dopłat nie ma. Tutaj działa limitowanie taryf na gaz.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

OD DZISIAJ DOPŁATY DO PELLETU

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O załamaniu na rynku kredytów hipotecznych rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z profesorem Waldemarem Rogowskim, głównym analitykiem BIK.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym, że do 31 stycznia mija termin składania zeznania PIT-8AR czyli podatku z tytułu konkursów czy nagród w sprzedaży premiowanej rozmawiał Marcin Dobrowolski...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym co przyczyniło się do tego, że nowych pieniędzy w polskiej gospodarce przybywa mniej rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z prof. Marianem Nogą...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O kolejnym zwrocie w sprawie pozwów „wiborowych” rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z dr Sebastianem Frejowskim z kancelarii Frejowski i Wspólnicy.

%d bloggers like this: