Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

OD DZIŚ ZAPISY NA SPRZEDAŻ AKCJI CYFROWEGO POLSATU. CP OGŁOSIŁ WEZWANIE NA AKCJE PO 35 ZŁ

Ruszają zapisy na sprzedaż akcji Cyfrowego Polsatu po 35 złotych za sztukę w wezwaniu ogłoszonym przez spółkę, Reddev Investments Limited oraz Zygmunta Solorza. Wartość transakcji to około 3 mld złotych.

CYFROWY POLSAT

Harmonogram transakcji zakłada, że zapisy będą przyjmowane od dziś do 16 listopada. Zawarcie transakcji sprzedaży akcji planowane jest na 19 listopada, a rozliczenie transakcji na 24 listopada. W ramach wezwania Cyfrowy Polsat i Reddev Investments będą nabywać akcje spółki. Zarząd Cyfrowego Polsatu z Reddev Investments oraz Zygmunt Solorz planują skupić ponad 41 proc. po 35 zł za akcję.


Inwestujesz? Interesujesz się rynkiem? Nie przegap!

Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Oglądaj na platformach cyfrowych i w sieciach kablowych – albo wykup dostęp przez Internet na BIZNES24.TV za 9.99 zł miesięcznie (albo 99 zł rocznie).

BIZNES24 online

Chcesz widzieć ważne informacje, które publikujemy w serwisie biznes24.pl? Obserwuj nasze profile w mediach społecznościowych.


MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Po fiasku wezwania na akcje Cyfrowego Polsatu w którym inwestorzy zapisali się zaledwie na 4 proc. akcji jakie po 35 zł chcieli kupić Reddev...

GPW

Dziś o 15:00 kończą się zapisy na sprzedaż akcji Cyfrowego Polsatu po 35 złotych za sztukę w wezwaniu ogłoszonym przez spółkę, Reddev Investments Limited...

GPW

A już jutro rozpoczną się zapisy dla inwestorów indywidualnych oraz book building w ofercie publicznej spółki biotechnologicznej PolTreg.

GPW

Grupa Cyfrowy Polsat wspólnie ze swoim głównym udziałowcem Zygmuntem Solorzem ogłosili wezwanie na sprzedaż akcji spółki. Wartość transakcji to około 3 mld złotych.