Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

COVID

OD DZIŚ SPŁATA DOTACJI Z TARCZY 1.0

3/4 firm, które dostały pomoc z Tarczy 1.0 – otrzymało już umorzenie pożyczek – chwali się PFR. Ale kwotowo to nieco poniżej połowy całej pomocy.

OD DZIŚ SPŁATA DOTACJI Z TARCZY 1.0

Wiceprezes PFR Bartosz Marczuk w wywiadzie dla Polskiej Agencji Prasowej poinformował, że do tej pory umorzono 30 mld zł – z 61 mld pożyczek rozdzielonych w pierwszej fali pomocy.

Nie cała pomoc będzie jednak podlegać umorzeniu. Pozostałe do spłaty pieniądze firmy będą musiały oddać Polskiemu Funduszowi Rozwoju w 24 miesięcznych ratach – a informacja o umorzeniach to osłoda dla tych firm, które pierwszą ratę muszą oddać już dziś. Bo właśnie dziś rozpoczynają się spłaty dotacji z Tarczy 1.0.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

OD DZIŚ SPŁATA DOTACJI Z TARCZY 1.0

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

AZJA

Przedłużające się lockdowny w Chinach doprowadziły w weekend do największych protestów społecznych od masakry na placu Tiananmen w 1989 roku.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O wynikach spółki Amica rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Michałem Rakowskim, wiceprezesem Amica s.a.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym co najbardziej niepokoi polskich przedsiębiorców i co rząd robi aby utrzymać dostawy energii i pomóc w problemie enrgetycznym - rozmawiał Marcin Dobrowolski...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

Ćwierć miliona Ukraińców znalazło miejsca pracy w Polsce. O sytuacji uchodźców z Ukrainy w Polsce rozmawiał o poranku Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Bartoszem...

%d bloggers like this: