Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

USA

NYSE ROŚNIE CZEKAJĄC NA DANE

NYSE ROŚNIE

Inwestorzy czekają na ważne dane ze Stanów. Dziś dowiemy się o ile ostatecznie urosła w ostatnim kwartale największa gospodarka świata, poznamy też miarę inflacji PCE, która jest czujnie analizowana przez Fed. Wczorajsza sesja zamknęła się wzrostami głównych indeksów.

Gośćmi zamknięcia nowojorskiej giełdy byli przedstawiciele spółki Trinet dostarczającej systemy do zarządzania kadrami w firmach.

CZYTAJ TEŻ: CZYM JEST EFEKT TAYLOR SWIFT? (ROZMOWA)

Wśród komponentów indeksu Dow Jones Industrial Average najlepszy wynik zanotowała spółka Merck & Company Inc (NYSE:MRK), która zyskała 4,96% po zatwierdzeniu przez FDA leku na tętnicze nadciśnienie płucne. Najsłabiej wypadła spółka Salesforce Inc (NYSE:CRM), która spadła 1,46%.

Wśród komponentów indeksu S&P 500 najlepszy wynik zanotowała spółka Enphase Energy Inc (NASDAQ:ENPH), która zyskała 9,56% jak analitycy podtrzymali rekomendację kupuj. Największe straty zanotowała spółka Arista Networks (NYSE:ANET), która była pod kreską 3,13% po tym jak prezes spółki sprzedał potężny pakiet jej akcji.


Masz firmę? Nie przegap ważnych informacji dla Twojego biznesu.

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 11,99 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

NYSE ROŚNIE CZEKAJĄC NA DANE

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

CENY

Ceny żywności znowu wzrosną - uważają analitycy.

USA

W tym tygodniu inwestorzy czekają przede wszystkim na piątkowy raport o wydatkach gospodarstw domowych. To ten dokument ma kluczowe znaczenie dla decyzji Rezerwy Federalnej...

USA

W tym tygodniu amerykańscy inwestorzy oczekują na piątkowe dane o wydatkach gospodarstw domowych. To będzie ostatni tego typu raport przed kolejnym posiedzeniem Rezerwy Federalnej,...

UNIA EUROPEJSKA

Afera w Narodowym Centrum Badań i Rozwoju, która może spowodować utratę ogromnych środków z unijnej kasy.