Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

NOWA SPÓŁKA GAMINGOWA OD PIĄTKU NA GIEŁDZIE. DEBIUT HYDRA GAMES NA NC

Jutro na rynku NewConnect zadebiutuje kolejna gamingowa spółka – Hydra Games. To już drugie podejście tego producenta gier do rynku giełdowego.

NOWA SPÓŁKA GAMINGOWA OD PIĄTKU NA GIEŁDZIE. DEBIUT HYDRA GAMES NA NC
NOWA SPÓŁKA GAMINGOWA NA GPW. DEBIUT HYDRA GAMES

Nowa spółka gamingowa – debiut Hydra Games

Nowa spółka gamingowa na giełdzie – Hydra Games – będzie już trzecim debiutem na alternatywnym rynku GPW w tym roku oraz łącznie już 383 spółka notowana na NewConnect.

CZYTAJ TEŻ: SILNA PRZECENA TEN SQUARE GAMES. CENA W ABB Z DUŻYM DYSKONTEM.

Hydra Games jest producentem oraz wydawcą gier z segmentu „indie”.
Firma pracuje obecnie nad dwoma nowymi tytułami: „The Last Breath” oraz „AID Artificial Intelligence Defence”, których premiery planowane są na na III/IV kw. 2022. Z kolei flagowy produkt spółki, czyli gra „Don’t Be Afraid” na konsole pojawi się na przełomie stycznia i lutego.

Hydra Games już raz w 2020 roku wybierała się na NewConnect w 2020 r., ale z uwagi na złą sytuację finansową cofnęła wniosek o wprowadzenie do obrotu giełdowego swoich akcji.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

NOWA SPÓŁKA GAMINGOWA OD PIĄTKU NA GIEŁDZIE. DEBIUT HYDRA GAMES NA NC

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

INNE

Grupa CCC szacuje, że miała EBITDA w czwartym kwartale roku obrotowego na poziomie 86 mln zł. Tymczasem rynki oczekiwały ponad 112 mln zł.

GPW

XTB to międzynarodowy dostawca produktów, usług i rozwiązań technologicznych w zakresie obrotu instrumentami finansowymi. Spółka jest notowana w indeksie mWIG, w ciągu ostatniego roku...

GPW

Mamy pierwsze rozczarowanie tegorocznego sezonu wyników na GPW. Już po środowej sesji rynkowy broker, spółka XTB podała że w ostatnim kwartale 2022 roku zarobiła...

GOSPODARKA

Santander chce wyemitować obligacje o wartości 5 mld zł. Santander podał, że obligacje będą oprocentowane według zmiennej stopy procentowej, której wysokość zostanie ustalona w...

%d bloggers like this: