Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

NOWA SIEĆ SKLEPÓW „ORLEN W RUCHU”

Będzie konkurecja dla Żabki i ABC. Rusza „Orlen w ruchu”, czyli nowa sieć handlowa paliwowego giganta. Tylko do końca roku Orlen chce uruchomić 40 sklepów, docelowo w ciągu 5 lat ma ich powstać 900 – informuje Money.pl

FUZJA ORLENU I PGNIG

Pierwszy „Orlen w ruchu” ma zostać otwarty dziś, przy ulicy Grójeckiej 26 w Warszawie. kolejne w Katowicach, Bydgoszczy i Wrocławiu. W asortymencie poza kawą i hot dogami Orlenu, znajdą się też produkty spożywcze oraz prasa. Sklepy mają być małe, mają mieć od 20 do 70 metrów kwadratowych.

Zlokalizowane będą w miastach miasteczkach, na osiedlach mieszkaniowych, ale też lotniskach i dworcach autobusowych czy kolejowych. Dużego wyboru produktów w nich nie będzie, ale za to sklepy mają być blisko i dostępne od ręki.

Nowa sieć sklepów ma być stworzona na bazie marki Ruch, którą Orlen przejął jesienią ubiegłego roku. Wtedy też koncern poinformował o planach zainwestowania 11 miliardów złotych w detal.

Inwestujesz? Notowania na żywo, opinie analityków i wszystko, co ważne dla Twojego portfela!

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Informacje dla tych, dla których pieniądze się liczą- przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Tylko 11.99 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę

BIZNES24 przez Internet

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tranformacji biznesowej w Ruchu rozmawiał Roman Młodkowski z BIZNES24 z Markiem Frąckowiakiem, prezesem Izby Wydawców Prasy.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O nadchodzącym procesie wymiany kadr zarządczych w spółkach Skarbu Państwa rozmawiał Roman Młodkowski z BIZNES24 z Michałem Bogdanem Chochołą, adwokatem i mediatorem, ekspertem od...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O nowych, planowanych inwestycjach nad Wisłą w Krakowie i Warszawie rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Sebastianem Bedekierem, partnerem, dyrektorem regionalnym Colliers.

GOSPODARKA

Stare auta niemile widziane w centrum Warszawy.