Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

NOWA SIEĆ SKLEPÓW „ORLEN W RUCHU”

Będzie konkurecja dla Żabki i ABC. Rusza „Orlen w ruchu”, czyli nowa sieć handlowa paliwowego giganta. Tylko do końca roku Orlen chce uruchomić 40 sklepów, docelowo w ciągu 5 lat ma ich powstać 900 – informuje Money.pl

FUZJA ORLENU I PGNIG

Pierwszy „Orlen w ruchu” ma zostać otwarty dziś, przy ulicy Grójeckiej 26 w Warszawie. kolejne w Katowicach, Bydgoszczy i Wrocławiu. W asortymencie poza kawą i hot dogami Orlenu, znajdą się też produkty spożywcze oraz prasa. Sklepy mają być małe, mają mieć od 20 do 70 metrów kwadratowych.

Zlokalizowane będą w miastach miasteczkach, na osiedlach mieszkaniowych, ale też lotniskach i dworcach autobusowych czy kolejowych. Dużego wyboru produktów w nich nie będzie, ale za to sklepy mają być blisko i dostępne od ręki.

Nowa sieć sklepów ma być stworzona na bazie marki Ruch, którą Orlen przejął jesienią ubiegłego roku. Wtedy też koncern poinformował o planach zainwestowania 11 miliardów złotych w detal.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

NOWA SIEĆ SKLEPÓW "ORLEN W RUCHU"

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym jakie są plany Comarchu po przyszłym wejściu w usługi e-commerce rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 ze Zbigniewem Rymarczykiem, wiceprezesem Comarch s.a.

POLSKA

Warszawskie spółdzielnie mieszkaniowe zwróciły się do wojewody mazowieckiego o unieważnienie oraz wstrzymanie wykonania nowej uchwały śmieciowej, która ma wejść od stycznia.

NIERUCHOMOŚCI

Grupa Atrium zaprzecza informacjom, że ma zamiar wyburzyć trzy centra handlowe w Warszawie. W oświadczeniu nie podaje jednak ile powierzchni handlowej zostanie zachowane po...

%d bloggers like this: