Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

SPÓŁKI SKARBU PAŃSTWA

NOWA RN GRUPY AZOTY

Nadzwyczajne walne zgromadzenie Grupy Azoty wymieniło radę nadzorczą spółki. W kolejnym kroku należy spodziewać się zmian kadrowych w zarządzie. Część menadżerów nie czekając na miotłę Borysa Budki sama rezygnuje z zajmowanych stanowisk.

NOWA RN GRUPY AZOTY
FOT.: GRUPA AZOTY

W środę w Tarnowie odbyło się nadzwyczajne walne zgromadzenie akcjonariuszy powołało do rady nadzorczej Mirosława Sobczyka, Piotra Marciniaka, Artura Kucharskiego i Huberta Kamola, który został przewodniczącym rady.

Ostatnie dni to istne trzęsienie ziemi w chemicznej grupie. Dziś rano rezygnację z członkostwa w radzie nadzorczej GA Polyolefins złożył Grzegorz Kądzielawski, który jest także wiceprezesem Grupy Azoty. Również 14 lutego prezes Grupy Azoty Police Mariusz Grab zrezygnował ze stanowiska bez podania przyczyny. Jest on także wiceprezesem Grupy Azoty.

Dwa dni wcześniej rezygnację z członkostwa w nadzorze Grupy Azoty Zakłady Azotowe Kędzierzyn złożył Filip Grzegorczyk. Grzegorczyk jest również wiceprezesem Grupy Azoty.

Dzisiejsze nadzwyczajne walne Grupy Azoty zostało przerwane i będzie kontynuowane 13 marca.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym czy czeka nas szok cenowy w stawkach za energię rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Wojciechem Jakóbikiem, redaktorem naczelnym biznesalert.pl.

EUROPA

Właściciel sieci sklepów Żabka, amerykański fundusz CVC Capital Partners ogłosił zamiar wejścia na giełdę w Amsterdamie. Oferta ma objąć akcje nowej emisji – cel...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym jak rozliczyć zyski z inwestycji kapitałowych rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Piotrem Juszczykiem, gł. doradcą podatkowym w inFakcie.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym czy rozbudowa lotnisk Chopina oraz Modlin ma sens i czy może ona zastąpić powstanie CPK, rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Maciejem...