Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

NIŻSZE PRZYCHODY I ZYSKI ARCTIC PAPER

Przychody i zyski Arctic Paper niższe niż w poprzednim roku.

PRZYCHODY I ZYSKI ARCTIC PAPER
foto: ARCTIC PAPER GROUP

Lekki spadek przychodów i zysków zaraportował w pierwszym kwartale producent papieru, firma Arctic Paper.

W pierwszych trzech miesiącach roku spółka zarobiła 108 mln zł, czyli ponad 10 proc. mniej niż przed rokiem. Kwartalny zysk netto firmy z Kostrzyna nad Odrą okazał się jednak o 13 proc. wyższy niż oczekiwali rynkowi analitycy.

CZYTAJ TEŻ: RAFAKO SZUKA INWESTORA

Natomiast przychody Arctic Paper spadły o 2,5 proc. do 1 mld 32 mln zł.

Jak wskazał w komentarzu do wyników, prezes Arctic Paper Michał Jarczyński, w pierwszym kwartale 2023 roku rynek był bardziej niestabilny, z popytem na niższym poziomie niż w 2022 roku. W efekcie wyniki były niższe w ujęciu rok do roku, ale lepsze niż w 4 kwartale 2022 roku.

NIŻSZE PRZYCHODY I ZYSKI ARCTIC PAPER

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

USA

Prezes Rezerwy Federalnej Jerome Powell skrytykował dzisiaj oczekiwania rynku, który spodziewa się przyszłych agresywnych obniżek stóp procentowych. Rynek zareagował na to zupełnie odwrotnie niż...

KRYPTO

Schodzimy na ziemie,a konkretniej na murawę. Portugalczyk Cristiano Ronaldo, jeden z najbardziej znanych piłkarzy świata został pozwany za promocję giełdy kryptowalut Binance.

ZUS

"Przedsiębiorcze matki" będą miały problem ze zdobyciem wyższego zasiłku macierzyńskiego – otwierając działalność gospodarczą. >> Najnowsze orzeczenie Sądu Najwyższego – może być jednak kłopotem...

NBP

Prawo i Sprawiedliwość murem za prezesem Narodowego Banku Polskiego, Adamem Glapińskim.

%d bloggers like this: