Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

NIŻSZE PRZYCHODY COMARCHU

PRZYCHODY COMARCHU

Jak inwestorzy przyjmą wyniki Comarchu przekonamy się o 9.00, raport spółka opublikowała po wczorajszym zamknięciu handlu. Zysk w drugim kwartale był dużo wyższy niż przed rokiem, ale niepokoją spadające przychody.

26 milionów 700 tysięcy złotych zarobił netto Comarch w drugim kwartale. To o 3 mln więcej niż prognoza rynkowa, i dwa razy więcej niż zysk sprzed roku. Negatywnym zaskoczeniem może być poziom przychodów. Te wyniosły 395 mln zł, o 30 mln mniej niż w ubiegłym roku i aż 60 mln mniej niż oczekiwał rynek.

CZYTAJ TEŻ: AMREST NIECO POWYŻEJ OCZEKIWAŃ

W całym pierwszym półroczu tego roku zysk netto był wyższy w porównaniu do osiągniętego w I półroczu ubiegłego roku o około 5 mln zł ( czyli 11 proc.) i osiągnął poziom blisko 50 mln zł.

NIŻSZE PRZYCHODY COMARCHU

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Zamiast spodziewanego niewielkiego zysku PKP cargo zaraportowało, że w trzecim kwartale poniosło 8 mln zł straty. Jeden z członków zarządu spółki odmówił podpisania się...

FIRMA

Po zakończeniu dzisiejszej sesji, swoimi wynikami podzielił się obuwniczy gigant z Polkowic.

UNIA EUROPEJSKA

Komisja Europejska uważa, że blokowanie przez polskich transportowców polsko-ukraińskiej granicy jest nie do zaakceptowania i grozi Polsce postawieniem przed Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej.

KREDYTY

Już 8 stycznia Bank gospodarstwa Krajowego może ogłosić koniec środków na program bezpieczny kredyt na 2%. Jak ocenia prezes PKO Banku Hipotecznego Katarzyna Kurkowska-Szczechowicz-...

%d bloggers like this: