Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FIRMA

NIEZWALNIAM.PL – CZYLI JAK SOBIE PORADZIĆ W NIEPEWNYCH CZASACH

Kampania Niezwalniam.pl w kontekście rosnącej niepewności biznesowej, ma na celu rzeczywiste wsparcie przedsiębiorstw w elastycznym zarządzaniu zasobami ludzkimi, stawiając w centrum pracownika i długoterminowe relacje na linii pracownik – pracodawca. Ponadto w ramach Kampanii Niezwalniam.pl proponowane są rozwiązania dla pracodawców, które mają stać się odpowiedzią na rosnący popyt na pracownika.

NIEZWALNIAM.PL - CZYLI JAK SOBIE PORADZIĆ W NIEPEWNYCH CZASACH

Telewizja BIZNES24 jest partnerem kampanii Niezwalniam.pl

Program Niezwalniam.pl to nowe sposoby rekrutacji, wykorzystanie potencjału zasobów ludzkich, możliwość współdzielenia pracowników jednocześnie przy wsparciu działań  wpływających na budowanie wizerunku odpowiedzialnego pracodawcy.

Jedną z osób tworzących kampanię Niezwalniam.pl jest Donata Hermann-Marciniak, autorka programu „Kadry w Pigułce”, który mogą Państwo oglądać na antenie BIZNES24, oraz znana vlogerka.

„Kadry w Pigułce” to autorski program w telewizji BIZNES24, który cieszy się dużym zainteresowaniem widzów ze względu na poruszaną tematykę prawa pracy. Donata Hermann-Marciniak w sposób praktyczny i zrozumiały omawia znowelizowane przepisy prawa pracy, porusza tematy ważne z punktu widzenia pracodawców oraz pracowników, przytacza konkretne przykłady z życia wzięte, odpowiada na pytania widzów BIZNES24.

NIEZWALNIAM.PL - CZYLI JAK SOBIE PORADZIĆ W NIEPEWNYCH CZASACH
Donata Hermann-Marciniak, autorka programu Kadry w Pigułce w telewizji BIZNES24

Donata Hermann-Marciniak jest ekspertem ds. prawa pracy, autorką bloga i vloga Kadry w Pigułce, autorką licznych publikacji z zakresu prawa pracy, m.in. encyklopedię praktycznej wiedzy „Prawo pracy. First minute”.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

NIEZWALNIAM.PL - CZYLI JAK SOBIE PORADZIĆ W NIEPEWNYCH CZASACH

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O nowym raporcie dotyczącym ryku pracy w Polsce rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Krzysztofem Inglotem, założycielem Personnel Service.

FIRMA

O nowej ustawie o fundacjach rodzinnych rozmawiał Roman Młodkowski z BIZNES24 z mecenasem Piotrem Grabowskim z Kancelarii Grabowski i Wspólnicy, ekspertem prawa firm rodzinnych.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O wzroście wynagrodzeń w październiku rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Mateuszem Żydkiem z Randstad Polska.

POLSKA

We wrześniu spadło bezrobocie w Polsce.

%d bloggers like this: