Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

USA

NIEMIECKO – AMERYKAŃSKA MEDIALNA FUZJA

Medialna fuzja. Niemiecki wydawca Axel Springer przejmie 100% udziałów Amerykańskiego Politico – jednego z najważniejszych portali politycznych w Stanach Zjednoczonych.

NIEMIECKO - AMERYKAŃSKA MEDIALNA FUZJA

W czwartek według informatorów serwisu CNBC, Axel Springer kupi 100% udziałów w Amerykańskim największym portalu z treściami politycznymi Politico, założonego przez Capitol News Company. Kwota transakcji wyniesie miliard dolarów.

Axel Springer to niemiecki producent treści, wraz z szwajcarską firmą Ringier AG są właścicielami m.in. Forbesa, Business Insidera, Onetu i innych 13 popularnych serwisów mediowych w Polsce. Firma jest współwłaścicielem Politico Europe od 2014 roku, a teraz stanie się nie tylko właścicielem całej europejskiej edycji portalu, ale także wersji amerykańskiej oraz serwisu technologicznego Protocol, który również był wydawany przez Capitol News Company.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

NIEMIECKO - AMERYKAŃSKA MEDIALNA FUZJA

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

Wstępne wyniki spisu ludności 2021 są tematem rozmowy Marcina Dobrowolskiego z Dominikiem Rozkrutem, prezesem Głównego Urzędu Statystycznego.

GPW

Po ponad 8 procent traciły akcje największych giełdowych spółek energetycznych PGE, Eneii i Tauronu. To efekt ogłoszenia planów nowych emisji i znacznego rozwodnienia akcjonariatu...

FINANSE OSOBISTE

O 15% wzrósł dziś kurs akcji deweloperskiej spółki Develia po informacji o wezwaniu do sprzedaży na 2/3 akcji spółki.

GPW

Pierwszy debiut na GPW, a konkretnie na alternatywnym rynku NewConnect. Road Studio rozpoczęło notowania z 27 procentową przeceną.

%d bloggers like this: