Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

UE

NIEMCY OGRANICZENIA DLA ZASZCZEPIONYCH?

Od 28 grudnia w Niemczech restrykcje będą obejmowały także osoby zaszczepione i ozdrowiałe. Ma to ograniczyć rozprzestrzenianie się wariantu omikron.

NIEMCY OGRANICZENIA DLA ZASZCZEPIONYCH?

Osoby zaszczepione i ozdrowiałe będą mogły spotykać się maksymalnie w 10 osobowych grupach – niezależnie od tego, czy spotkania te odbywają się w pomieszczeniach czy na zewnątrz. Ponadto od przyszłego tygodnia mają być zamknięte wszystkie kluby i dyskoteki w całym kraju- wynika z projektu uchwały przygotowanego przez kanclerza z premierami krajów związkowych.

Mają zostać także ograniczone między innymi wydarzenia sportowe i kulturalne. W landach o wysokiej zapadalności na koronawirusa mają zostać całkowicie odwołane, albo muszą być organizowane bez udziału widzów.


BIZNES24 online

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

UE

Najwyższa w historii Niemiec okazała się grudniowa inflacja producencka. Wzrost cen notowanych przez producentów przekroczył 24%, poziom nienotowany w prowadzonych od 1949 roku analizach.

UE

Finalny odczyt potwierdził, że inflacja w Niemczech jest najwyższa od czerwca 1992 roku i w grudniu wyniosła 5,3 procent - podał federalny urząd statystyczny...

UE

Niemcy powoli, ale jednak wracają do sklepów. Dane pokazują, że sprzedaż detaliczna jest lepsza od prognoz.

COVID

15.5 tysiąca nowych zakażeń koronawirusem - to najświeższe dane z ostatniej doby z resortu zdrowia. Zmarły 794 osoby - to rekord 4 fali pandemii....