Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

INNE

NIEMCY OGRANICZENIA DLA ZASZCZEPIONYCH?

Od 28 grudnia w Niemczech restrykcje będą obejmowały także osoby zaszczepione i ozdrowiałe. Ma to ograniczyć rozprzestrzenianie się wariantu omikron.

NIEMCY OGRANICZENIA DLA ZASZCZEPIONYCH?

Osoby zaszczepione i ozdrowiałe będą mogły spotykać się maksymalnie w 10 osobowych grupach – niezależnie od tego, czy spotkania te odbywają się w pomieszczeniach czy na zewnątrz. Ponadto od przyszłego tygodnia mają być zamknięte wszystkie kluby i dyskoteki w całym kraju- wynika z projektu uchwały przygotowanego przez kanclerza z premierami krajów związkowych.

Mają zostać także ograniczone między innymi wydarzenia sportowe i kulturalne. W landach o wysokiej zapadalności na koronawirusa mają zostać całkowicie odwołane, albo muszą być organizowane bez udziału widzów.


BIZNES24 online

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

OTOCZENIE MAKRO

Niemcy przestali chodzić na zakupy. Spadek sprzedaży detalicznej w grudniu mocno zaskoczył analityków.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym czy w Niemczech może nastąpić recesja rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z dr hab. Sebastianem Płóciennikiem z Ośrodka Studiów Wschodnich ABiF Vistula.

OTOCZENIE MAKRO

Niemcy poradzili sobie z wysoką inflacją? Inflacja konsumencka w grudniu wyniosła 8.6 procent - duż mniej, niż listopadowe 10 procent. Rynek spodziewał się spadku,...

RYNKI

Nastroje w Niemczech trochę odbiły.

%d bloggers like this: