Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

NIEDŹWIEDZIE NASTROJE NA GPW

NIEDŹWIEDZIE NASTROJE NA GPW

To pierwsze badanie nastrojów inwestorów po obniżce stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej. Wyraźnie wzrósł w nim odsetek niedźwiedzi, który wynosi ponad 44%.

Z kolei odsetek inwestorów oczekujących, że wciągu najbliższych sześciu miesięcy warszawski parkiet będzie w trendzie wzrostowym, czyli byków, spadł o ponad 7 proc. u wynosi obecnie niewiele ponad 35%.

Ponad 20% badanych inwestorów uważa, że wciągu najbliższych sześciu miesięcy giełda wpadnie w trend boczny, co jest wzrostem o ponad 4% w porównaniu do ubiegłotygodniowego badania.

Indeks Nastrojów Inwestorów jest cotygodniowym badaniem prowadzonym przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. W badaniu bierze udział ponad 350 inwestorów tygodniowo.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

SUROWCE

OPEC+ zgodził się na pogłębienie cięć produkcji po spadku cen ropy naftowej i prognozach ponownej nadwyżki w przyszłym roku.

FIRMA

Wczorajsze tąpnięcie kursu akcji Orlenu wzbudziło dużo emocji nie tylko u giełdowych inwestorów ale także u polityków. Sprawą zainteresowała się też Komisja Nadzoru Finansowego.

HANDEL

W tym roku w wigilię nie kupisz karpia, ani prezentów na ostatnią chwilę. Senat przyjął dzisiaj bez poprawek nowelę Polski 2050, zgodnie z którą,...

USA

Amerykański Departament Pracy podał najnowsze dane o sytuacji na rynku pracy. Informacje na temat nowych wniosków o zasiłki dla bezrobotnych są nieco lepsze o...

%d bloggers like this: