Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

COVID

NIEDZIELSKI: 13% WZROST ZAKAŻEŃ WOBEC POPRZEDNIEGO TYGODNIA

Stabilizacja zakażeń odchodzi w przeszłość – ostrzega na twitterze minister zdrowia Adam Niedzielski, a wiceminister Wlademar Kraska potwierdza, że 47 procent zakażeń to wariant Delta.

NIEDZIELSKI: 13% WZROST ZAKAŻEŃ WOBEC POPRZEDNIEGO TYGODNIA

Niedzielski: W porównaniu do poprzedniego tygodnia mamy już 13% wzrost średniej liczby zakażeń. W kolejnych tygodniach będziemy obserwować dalsze wzrosty,
o czym świadczy zmiana wskaźnika reprodukcji wirusa (R), który osiągnął znowu wartość 1. – pisze minister zdrowia Adam Niedzielski.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9.9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

NIEDZIELSKI: 13% WZROST ZAKAŻEŃ WOBEC POPRZEDNIEGO TYGODNIA

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

FIRMA

Lockdown do galerii handlowych nie wrócił, ale klienci też nie. Szokujące dane o poziomie ruchu w galeriach przytacza serwis PropertyNews.

BIZNES I POLITYKA

Projekt lex Hoc idzie do kosza. W Sejmie jest nowy poselski projekt przepisów o testowaniu pracowników na COVID-19. Zakłada m.in. możliwość bezpłatnego testowania się...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

Wstępne wyniki spisu ludności 2021 są tematem rozmowy Marcina Dobrowolskiego z Dominikiem Rozkrutem, prezesem Głównego Urzędu Statystycznego.

FIRMA

Kwarantanna 7 dni - takie zasady obowiązują od wtorku, 25 stycznia. Ale izolacja nadal 10 dni. Czym się różni kwarantanna od izolacji?

%d bloggers like this: