Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

INNE

NFOŚIGW ZATRUDNI PREZESA ZE ŚWITĄ

Marzy się Państwu pensja kilkudziesięciu tysięcy złotych miesięcznie? Na stronie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej pojawiło się ogłoszenie rady nadzorczej w sprawie naboru na stanowisko prezesa oraz jego trzech zastępców.

NFOŚIGW ZATRUDNI PREZESA ZE ŚWITĄ
zdjęcie: nfośigw

Kandydat musi posiadać wykształcenie wyższe, doświadczenie zawodowe niezbędne do wykonywania zadań prezesa Funduszu, a także znać język angielski przynajmniej na poziomie B1. Mile widziane umiejętności negocjacyjne, umiejętność podejmowania decyzji i wystąpień publicznych. Nabór składa się z trzech etapów:

Pierwszy to złożenie odpowiednich dokumentów do 29 stycznia. Drugi to – ocena kandydatów, którzy przeszli pierwszy etap. Trzeci etap z kolei przewiduje rozmowę kwalifikacyjną.

https://www.gov.pl/web/nfosigw/nabor-kandydatow-na-stanowisko-prezesa-zarzadu-narodowego-funduszu-ochrony-srodowiska-i-gospodarki-wodnej-nr-ref-rn1pz2024

Dzisiaj po południu na stronie NFOŚiGW w zakładce „zarząd” zniknęły biogramy dotychczasowych władz Funduszu. Pozostał tylko jeden – zastępcy prezesa zarządu Pawła Mirowskiego.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

FIRMA

Po zamknięciu notowań swoje szacunki za 2023 rok podał Kruk. Spółka chwali się, że jej zysk netto pierwszy raz w historii przekroczył 1 miliard...

SANKCJE

Łotewski Sejm zdecydował w czwartek o wprowadzeniu zakazu importu na Łotwę produktów rolnych pochodzących z Rosji i Białorusi.

BANKI

Komisja Nadzoru Finansowego zgodziła się by BNP Paribas Bank Polska przeznaczył na dywidendę do 75 proc. zysku za ubiegły rok.

FIRMA

Bardzo ważna uchwała Sądu Najwyższego. Wspólnik dwuosobowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością posiadający 99 procent udziałów nie podlega ubezpieczeniom społecznym. To cios w ZUS, który...