Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

COVID

NETFLIX TYLKO DLA ZASZCZEPIONYCH

Netflix dołącza do coraz dłuższej listy amerykańskich firm, które żądają od wchodzących do biura pracowników, gości i dostawców certyfikatu szczepień. CNN za złamanie tego obowiązku zwolnił właśnie trzech pracowników.

NETFLIX TYLKO DLA ZASZCZEPIONYCH
FOT.: Charles Deluvio / Unsplash

Wcześniej na liście firm, które nie wpuszczają do swoich budynków osób niezaszczepionych znalazły sie m.in. Facebook, Google, Adobe, czy Washington Post. Ale nie tylko firmy zdominowane przez białe kołnierzyki wymagają w USA szczepień przeciwko Covid. Taką samą decyzję podjęła firma Tyson Foods, jeden z największych w USA dostawców mięsa do restauracji i gospodarstw domowych.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9.9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

NETFLIX TYLKO DLA ZASZCZEPIONYCH

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

COVID

COVID zabił w ciągu dwóch lat co pięćsetnego człowieka. WHO przedstawiło swoje szacunku ponad dwukrotnie przekraczające oficjalne rządowe dane o zgonach spowodowanych pandemią.

ŚWIAT

W pierwszym kwartale br. Netflix zanotował spadek liczby subskrybentów o 200 tysięcy do 221 milionów 640 tysięcy. W handlu posesyjnym akcje koncernu taniały o...

ŚWIAT

Premier Izraela zapowiedział koniec obowiązywania paszportów covidowych jeszcze w lutym.

USA

Warren Buffet jak zwykle przed innymi. Kontrolowany przez Buffeta fundusz Berkshire Hathaway ujawnił w poniedziałek wieczorem, że w grudniu kupił akcje Activision Blizzard za...

%d bloggers like this: