Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FIRMA

NEONET ZAMYKA NIERENTOWNE SKLEPY

Neonet, jedna z największych ogólnopolskich sieci sklepów z elektroniką użytkową zamyka kilkadziesiąt sklepów. Pracę straci też część załogi.

NEONET ZAMYKA NIERENTOWNE SKLEPY
źródło: neonet

Spółka zapowiedziała że w ramach postępowania sanacyjnego zlikwiduje 26 sklepów. Na pierwszy ogień pójdą markety, które nie są rentowne. Oprócz zwolnień pracowników zatrudnionych w zamykanych marketach pracę straci też od 80 do 100 osób pracujących w centrali.

Przypomnijmy, ze w grudniu Neonet złożył wniosek o postępowanie restrukturyzacyjne.

Sieć NEONET powstała 30 lat temu we Wrocławiu i z czasem rozrosła się do prawie 300 sklepów rozsianych po całej Polsce.

Po restrukturyzacji Neonet nadal pozostanie jedną z największych firm w branży retail na rynku AGD/RTV posiadając wciąż ponad 200 sklepów.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

FIRMA

Po zamknięciu notowań swoje szacunki za 2023 rok podał Kruk. Spółka chwali się, że jej zysk netto pierwszy raz w historii przekroczył 1 miliard...

SANKCJE

Łotewski Sejm zdecydował w czwartek o wprowadzeniu zakazu importu na Łotwę produktów rolnych pochodzących z Rosji i Białorusi.

BANKI

Komisja Nadzoru Finansowego zgodziła się by BNP Paribas Bank Polska przeznaczył na dywidendę do 75 proc. zysku za ubiegły rok.

FIRMA

Bardzo ważna uchwała Sądu Najwyższego. Wspólnik dwuosobowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością posiadający 99 procent udziałów nie podlega ubezpieczeniom społecznym. To cios w ZUS, który...