Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

NAJGORSZY DEBIUT ROKU. PUNCH PUNK -38% NA STARCIE

Koniec mody na gaming na warszawskiej giełdzie? Od 38-procentowego spadku rozpoczęła dziś notowania spółka Punch Punk. To najsłabszy debiut 2021 roku.

Punch Punk produkuje gry utrzymane w mrocznym klimacie. Największe dotychczasowe produkcje to Apocalipsis, oraz Zodiac – gra inspirowana historią seryjnego mordercy grasującego w San Francisco w II połowie XX wieku (znanej w Polsce głównie dzięki filmowi z 2007 roku z Robertem Downeyem Jr. i Markiem Ruffalo w głównych rolach). Tożsamości Zodiaca nigdy nie odkryto. Analitycy zwracali przed debiutem Punch Punka uwagę, że spółka dotychczas nie odkryła tożsamości zysków z gry Zodiac – której sprzedaż – mimo 3 kwartałów na rynku – nadal nie pokryła kosztów produkcji.

NAJGORSZY DEBIUT ROKU. PUNCH PUNK -38% NA STARCIE
Krzysztof Grudziński, prezes spółki Punch Punk

Debiut Punch Panka jest 17-stym debiutem na NewConnect w tym roku, z czego dopiero czwartym spadkowym.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Kurs akcji producenta gier Hydra Games spadł na otwarciu w piątkowym debiucie na NewConnect o 46 proc. do 81 zł.To już drugie podejście tego...

GPW

Jutro na rynku NewConnect zadebiutuje kolejna gamingowa spółka - Hydra Games. To już drugie podejście tego producenta gier do rynku giełdowego.

POLSKA

Dzisiaj Eco5Tech zadebiutował na NewConnect.

GPW

Pierwszy debiut na GPW, a konkretnie na alternatywnym rynku NewConnect. Road Studio rozpoczęło notowania z 27 procentową przeceną.