Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

USA

MURDOCH ODCHODZI Z FOX I NEWS CORP.

MURDOCH ODCHODZI Z FOX I NEWS CORP.

Koniec pewnej epoki. Rupert Murdoch rezygnuje z kierowania telewizją Fox i News Corp.

O rezygnacji legendarnego założyciela i twórcy stacji FOX poinformowała spółka w rozesłanym komunikacie. 92 – letni Murdoch oficjalnie odejdzie z zarządu w listopadzie i obejmie honorową funkcję emerytowanego prezesa. Stery w News Corp. przejmie syn Murdocha Lachlan LAKLAN Murdoch.

W komunikacie wysłanym do pracowników Rupert Murdoch, że jego firmy są tak samo dobrej kondycji, jak on sam. Założyciel FOX twierdzi że ma wszelkie powody, by z optymizmem patrzeć na nadchodzące lata. Zaznaczył jednak, że walka o wolność słowa, a ostatecznie o wolność myśli, nigdy nie była tak intensywna.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

FIRMA

Po zakończeniu dzisiejszej sesji, swoimi wynikami podzielił się obuwniczy gigant z Polkowic.

UNIA EUROPEJSKA

Komisja Europejska uważa, że blokowanie przez polskich transportowców polsko-ukraińskiej granicy jest nie do zaakceptowania i grozi Polsce postawieniem przed Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej.

KREDYTY

Już 8 stycznia Bank gospodarstwa Krajowego może ogłosić koniec środków na program bezpieczny kredyt na 2%. Jak ocenia prezes PKO Banku Hipotecznego Katarzyna Kurkowska-Szczechowicz-...

USA

Amerykańska gospodarka ma się jeszcze lepiej niż przewidywał rynek. W 3 kwartale tego roku PKB tego kraju w ujęciu annualizowanym wzrosło aż o 5.2%.

%d bloggers like this: