Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

BANKI

MORGAN STANLEY ZAWIÓDŁ OCZEKIWANIA RYNKU

Gorsze wyniki Morgan Stanley, bank za ostatni kwartał roku ubiegłego dał zarobić swoim akcjonariuszom o 16 centów mniej niż oczekiwali tego. analitycy, przy jednoczesnym zwiększeniu przychodów.

MORGAN STANLEY ZWOLNI
Siedziba banku Morgan Stanley przy Times Square w Nowym Jorku / FOT.: Morgan Stanley

Zysk na akcję wyniósł 85 centów, a przychody 12 miliardów 900 milionów dolarów czyli o 200 milionów więcej niż oczekiwał tego rynek.

To pierwszy raport wynikowy pod przewodnictwem nowego dyrektora generalnego Teda Picka, który na początku tego roku zastąpił Jamesa Gormana na stanowisku dyrektora generalnego i od tego czasu akcje Morgan Stanley tracą blisko 10% swojej wartości.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O rekordowych wynikach Banku Pekao S.A, rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Pawłem Strączyńśkim, wiceprezesem Pekao S.A.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym czy KPO, wzrost płac oraz likwidacja tarcz antyinflacyjnych podbiją poziom inflacji, rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z profesor Joanną Tyrowicz, członkinią Rady...

SANKCJE

Łotewski Sejm zdecydował w czwartek o wprowadzeniu zakazu importu na Łotwę produktów rolnych pochodzących z Rosji i Białorusi.

BANKI

Komisja Nadzoru Finansowego zgodziła się by BNP Paribas Bank Polska przeznaczył na dywidendę do 75 proc. zysku za ubiegły rok.