Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

DOTACJE

“MÓJ PRĄD” 3.0 OD DZIŚ. MAKSYMALNE DOFINANSOWANIE: 3 TYS. ZŁ

Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej od dziś przyjmuje wnioski o dofinansowanie do fotowoltaikii w ramach programu mój prąd. Maksymalna wysokość dofinansowania to 3 tys. złotych.

"MÓJ PRĄD" 3.0 OD DZIŚ. MAKSYMALNE DOFINANSOWANIE: 3 TYS. ZŁ

Dofinansowanie z “Mojego prądu 3.0” będzie można otrzymać na instalacje zakupione od 1 lutego 2020 roku do 22 grudnia 2021 roku. Ważna jest data opłacenia pierwszej faktury. Maksymalna dotacja to 3 tys. zł, ale nie więcej niż 50 proc. kosztów kwalifikowanych.

CZYTAJ TEŻ: CENY DREWNA CORAZ WYŻSZE (ROZMOWA)

Od dziś także obowiązują wyższe progi dochodowe w programie “Czyste powietrze”, które umożliwią otrzymanie wyższych dotacji – do 37 tys. zł. Dla gospodarstw jednoosobowych próg dochodowy wzrośnie o 229 zł i wyniesie 2189 zł, a dla gospodarstw wieloosobowych maksymalny próg dochodowy wynosić będzie 1564 zł na osobę.
Można też starać się już o dopłaty do kotłów na pellet o podwyższonym standardzie.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym, kiedy Polska może zobaczyć pieniądze z KPO i jakie to będą kwoty, oraz jakie warunki musi spełnić nasz kraj, aby je otrzymać,...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O nowych „specprzepisach” do specprojektów rozmawiał Roman Młodkowski z BIZNES24 z doktorem Grzegorzem Karwatowiczem z Kancelarii Prawnej SWK Lgal.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O trwającym od kwietnia naborze do programu Mój Prąd 5.0 rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Pawłem Mirowskim, wiceprezesem Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i...

DOTACJE

PARP przedłuża program dotacji na innowacje w firmach.

%d