Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

MOCNO WZROSTOWY DEBIUT MEGAPIXEL STUDIO

Na rynku NewConnect w czwartek zadebiutowały akcje spółki Megapixel Studio.
Gamingowa firma z Gdyni jest 366. spółką notowaną na NewConect oraz 15. debiutem na alternatywnym rynku notowań w bieżącym roku.

MOCNO WZROSTOWY DEBIUT MEGAPIXEL STUDIO

Z powodu nadwyżki kupujących aż do godziny 13 nie udało się przeprowadzić żadnej transakcji.

Pierwsze notowania otworzyły się przy wzroście o 85 procent w stosunku do ceny odniesienia. Ostatecznie, debiutanckie notowania akcje Megapixel Studio zakończyły 72-procentowym wzrostem.

Megapixel Studio to studio deweloperskie, które realizuje kilka projektów przy współpracy z Forever Entertainment jako wydawcą. W latach 2019-2020 zrealizował portowania kilku istotnych tytułów gier na konsole, a także pierwszy remake gry „Panzer Dragoon” na konsolę Nintendo Switch.

W planach firmy jest stopniowe zwiększanie liczby produkcji własnych, które mają zwiększyć przychody spółki. W tym roku ma wyjść sequel największego hitu spółki gry „Hollow”.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

MOCNO WZROSTOWY DEBIUT MEGAPIXEL STUDIO

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

Bez kategorii

Polscy inwestorzy postanowili zagrać na nosie zagranicznym funduszom grającym na spadek kurs CD Projektu i podbijają notowania producenta Wiedźmina i Cyberpunka.

GPW

Jutro na rynku NewConnect zadebiutuje kolejna gamingowa spółka - Hydra Games. To już drugie podejście tego producenta gier do rynku giełdowego.

GPW

O ponad 18 proc. inwestorzy przecenili we wtorek akcje gamingowej spółki TSGames po informacji że Rada Nadzorcza obniżyła kryteria w programie motywacyjnym dla zarządu...

GPW

Baked Games SA jako 18 debiut w tym roku zagości na parkiecie GPW New Connect. Deweloper takich gier jak Prison Simulator i Alaska Gold...

%d bloggers like this: