Connect with us

Hi, what are you looking for?

GPW

MOCNO WZROSTOWY DEBIUT MEGAPIXEL STUDIO

Na rynku NewConnect w czwartek zadebiutowały akcje spółki Megapixel Studio.
Gamingowa firma z Gdyni jest 366. spółką notowaną na NewConect oraz 15. debiutem na alternatywnym rynku notowań w bieżącym roku.

Z powodu nadwyżki kupujących aż do godziny 13 nie udało się przeprowadzić żadnej transakcji.
Pierwsze notowania otworzyły się przy wzroście o 85 procent w stosunku do ceny odniesienia. Ostatecznie, debiutanckie notowania akcje Megapixel Studio zakończyły 72-procentowym wzrostem.
Megapixel Studio to studio deweloperskie, które realizuje kilka projektów przy współpracy z Forever Entertainment jako wydawcą. W latach 2019-2020 zrealizował portowania kilku istotnych tytułów gier na konsole, a także pierwszy remake gry „Panzer Dragoon” na konsolę Nintendo Switch.
W planach firmy jest stopniowe zwiększanie liczby produkcji własnych, które mają zwiększyć przychody spółki. W tym roku ma wyjść sequel największego hitu spółki gry „Hollow”.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Baked Games SA jako 18 debiut w tym roku zagości na parkiecie GPW New Connect. Deweloper takich gier jak Prison Simulator i Alaska Gold...

GPW

Baked Games, producent i wydawca gier mobilnych i PC z Grupy PlayWay jutro zadebiutuje na rynku NewConnect.

GPW

Tyle samo co Asbis półtora roku temu - czyli 1.8 zł kosztowała w poniedziałek jedna akcja Art Games. Ale dzisiaj zakończyła handel blisko 5.5...

GPW

Gra wydana przez spółkę Play Way, czyli Car Mechanic Simulator 2021 zwrócił się po pierwszej dobie od premiery na platformie Steam.