Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

NIEUDANY DEBIUT DEMOLISH GAMES

DEBIUT DEMOLISH GAMES
źródło: Demolish Games

To zdecydowanie nie był udany debiut. Jak dotąd na akcjach dzisiejszego debiutanta na alternatywnym rynku New Connect, czyli spółki Demolish Games nie zawarto żadnej transakcji. Teoretyczny kurs otwarcia wynosi natomiast -85%. To dopiero 7 tegoroczny debiut na warszawskim parkiecie i zdecydowanie najgorszy w tym roku.

Demolish Games to spółka z grupy notowanej już na GPW Ultimate Games, która specjalizuje się w produkcji gier z gatunku symulatorów. Studio koncentruje się na projektach z serii “Demolish & Build”.

CZYTAJ TEŻ: INPOST Z REKORDEM PRZESYŁEK

W pierwszych dwóch kwartałach tego roku firma miała 8 tys. straty netto przy przychodach na poziomie 305 tys. zł.

NIEUDANY DEBIUT DEMOLISH GAMES

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

FIRMA

Po zakończeniu dzisiejszej sesji, swoimi wynikami podzielił się obuwniczy gigant z Polkowic.

UNIA EUROPEJSKA

Komisja Europejska uważa, że blokowanie przez polskich transportowców polsko-ukraińskiej granicy jest nie do zaakceptowania i grozi Polsce postawieniem przed Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej.

KREDYTY

Już 8 stycznia Bank gospodarstwa Krajowego może ogłosić koniec środków na program bezpieczny kredyt na 2%. Jak ocenia prezes PKO Banku Hipotecznego Katarzyna Kurkowska-Szczechowicz-...

USA

Amerykańska gospodarka ma się jeszcze lepiej niż przewidywał rynek. W 3 kwartale tego roku PKB tego kraju w ujęciu annualizowanym wzrosło aż o 5.2%.

%d bloggers like this: