Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

POLSKA

MOCNE WZROSTY TEN SQUARE GAMES

Ten Square Games z silnym wzrostem na GPW.

TEN SQUARE GAMES
źródło: tensquaregames.com

Ponad 21 proc. wzrósł dzisiaj kurs akcji producenta gier firmy Ten Square Games po publikacji wyników kwartalnych. Mimo niższych zysków inwestorom spodobały się przede wszystkim silne przepływy pieniężne i zdolność generowania gotówki przez spółkę.

Gamingowa firma jest też dzisiaj jedną z najchętniej handlowanych spółek na całej giełdzie – obroty przekroczyły 23 mln zł.

TSGames wypracował w trzecim kwartale 2022 roku 35 mln zł skorygowanej EBITDA – konsensus PAP Biznes zakładał 33 mln 600 tys. zł. Natomiast zysk netto TSG wyniósł w trzecim kwartale nieco ponad 19 mln zł wobec oczekiwań analityków na poziomie 21 mln 800 tys. zł zysku netto.

CZYTAJ TEŻ: OT LOGISTICS POPRAWIŁA ZYSK

Spółka poinformowała, też że główny tytuł grupy – „Fishing Clash” – odbudował swoją bazę użytkowników do poziomu z czwartego kwartału 2021 roku angażując ok. 2,5 mln graczy miesięcznie.

Wrocławska firma podała też że ciągu najbliższych 12 miesięcy będzie pracować nad udoskonaleniem swojej najnowszej produkcji „Wing of Heroes”.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

MOCNE WZROSTY TEN SQUARE GAMES

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O Tym że ceny mieszkań zaczęły spadać i o tym, że zdolność kredytowa Polaków jest fatalna rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z dr Antonem...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O aneksach do umów kredytowych które dostają klienci banków rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Remigiuszem Stankiem, radcą prawnym w Stanek Legal Kancelaria Prawnicza.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym, że Sieć Badawcza Łukasiewicz zamierza zatrudnić przynajmniej 2000 nowych pracowników rozmawiał Radek Wróblewski z BIZNES24 z Piotrem Dardzińskim, prezesem Sieci Badawczej Łukasiewicz.

POLSKA

Ustawa o zamrożeniu cen gazu ma kosztować budżet państwa 30 miliardów złotych.

%d bloggers like this: