Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

RYNKI

MOCNA PRZECENA INPOSTU NA GIEŁDZIE

Polski lider usług kurierskich InPost podał kwartalne wyniki finansowe. Polscy jaki i Holenderscy inwestorzy podeszli do nich sceptycznie przez co akcje straciły na wartości ponad 13%.

Spółka zadebiutowała na Amsterdamskiej giełdzie w styczniu bieżącego roku i od tamtej pory inwestorzy podchodzą ostrożnie do polskiego operatora i producenta paczkomatów. Od początku notowań wartość akcji spadła o 35%, pomimo że InPost melduje się na zagranicznych rynkach. Prezes Rafał Brzoska podkreśla, że firma rośnie w siłę, a cały rynek e-commerce w Polsce urośnie w kolejnych latach między 15 a 18 procent, co przełoży się na wzrost wartości usług kurierskich.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

POLSKA

Po wypłaszczeniu liczby zakażeń - teraz wypłaszcza się liczba zgonów. Wyliczenia BIZNES24 na podstawie danych Ministerstwa Zdrowia coraz wyraźniej pokazują, że szczyt IV fali...

GPW

Kolejny spadkowy debiut na warszawskim parkiecie. Kurs akcji producenta gier Asmodev spadł na otwarciu w pierwszym dniu notowań na rynku NewConnect o 33%.

KREDYTY

1/4 dla klienta, 3/4 dla mBanku. Tak podział korzyści z zaproponowanych przez mBank klientom ugód frankowych widzi prawnik, mec. Tomasz Konieczny.

OTOCZENIE MAKRO

Październikowe zamówienia w niemieckim przemyśle ze sporym spadkiem. To kolejne dane pokazujące, że gospodarka przeżywa problemy.