Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

MNIEJSZY ZYSK PLAYWAY

ZYSK PLAYWAY
źródło: PlayWay

PlayWay odnotowało 30 mln zł skonsolidowanego zysku netto w I kw. tego roku wobec niespełna 33 mln zł zysku rok wcześniej, podała spółka.

Zysk EBITDA sięgnął 41 i pół mln zł wobec 38 mln zł zysku rok wcześniej. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży sięgnęły 63 mln zł w I kw. 2023 r. wobec ponad 52 i pół mln zł rok wcześniej.

CZYTAJ TEŻ: HUUUGE SKUPI AKCJE

PlayWay, który w 2016 roku zadebiutował na rynku głównym GPW, to inkubator zespołów deweloperskich, które tworzą gry komputerowe i mobilne w oparciu o pomysły własne oraz pomysły opracowane w centrali spółki. Spółka wchodzi w skład indeksu sWIG80.

MNIEJSZY ZYSK PLAYWAY

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

INNE

Znamy już przebieg listopadowego posiedzenia Rady Polityki Pieniężnej. Wynika z niego, że rada obawia się polityki fiskalnej i regulacyjnej nowego rządu, gdyż będzie ona...

UNIA EUROPEJSKA

Jeszcze w tym miesiącu do Polski wpłynie 5 miliardów euro zaliczki z KPO- poinformowała minister funduszy i polityki regionalnej Małgorzata Jarosińska-Jedynak.

FIRMA

PGNIG skierowało notę obciążeniową do konsorcjum w skład, którego wchodzi m.in Polimex Mostostal na kwotę prawie 245 milionów złotych. Chodzi o karę umowną z...

INNE

Sebastian Skuza nowym zastępcą przewodniczącego KNF - powołał go na wniosek szefa KNF premier Mateusz Morawiecki.

%d