Connect with us

Hi, what are you looking for?

COVID

ML SYSTEM Z CETRYFIKATEM ZGODNOŚCI EMC DLA COVID DETECTORÓW

ML System otrzymał certyfikat zgodności z dyrektywą EMC dla Covid Detector, potwierdzający, że za sprawą zminimalizowanej emisji fal elektromagnetycznych można go bezpiecznie używać w przestrzeniach zamkniętych.

Uzyskanie certyfikatu EMC przez ML System jest istotnym kamieniem milowym w procesie wprowadzania do obrotu Covid Detectora, jako wyrobu medycznego wykorzystywanego do tzw. samokontroli. Stanowi to potwierdzenie, że można go bezpiecznie używać, ponieważ nie wpływa negatywnie w zakresie emisji fal elektromagnetycznych na inne aparatury medyczne. Firma dąży do tego, aby urządzenie było docelowo instalowane nie tylko w placówkach medycznych, ale również w hotelach, zakładach pracy, restauracjach i podczas imprez masowych, celem przeprowadzania testów przesiewowych na dużą skalę – podkreślał prezes Dawid Cycoń.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

OTOCZENIE MAKRO

Główny Urząd Statystyczny podał dane dotyczące bilansu handlowego i Polska po pierwszych 7 miesiącach 2021 roku ma dodatnie saldo, które ukształtowało się na poziomie...

KOMISJA EUROPEJSKA

Komisja Europejska wyemitowała po raz czwarty obligacje na sfinansowanie Funduszu Odbudowy i Odporności. W ten sposób pozyskała 9 miliardów euro.

OTOCZENIE MAKRO

Sierpniowa sprzedaż detaliczna państwa środka znowu mocno rozczarowała.

FINANSE

Jeden z największych Polskich producentów taboru kolejowego w pierwszym półroczu 2021 roku bez sukcesów, ponieważ wyniki są lekko gorsze niż przed rokiem.