Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FIRMA

ML SYSTEM Z CETRYFIKATEM ZGODNOŚCI EMC DLA COVID DETECTORÓW

ML System otrzymał certyfikat zgodności z dyrektywą EMC dla Covid Detector, potwierdzający, że za sprawą zminimalizowanej emisji fal elektromagnetycznych można go bezpiecznie używać w przestrzeniach zamkniętych.

ML SYSTEM Z CETRYFIKATEM ZGODNOŚCI EMC DLA COVID DETECTORÓW

Uzyskanie certyfikatu EMC przez ML System jest istotnym kamieniem milowym w procesie wprowadzania do obrotu Covid Detectora, jako wyrobu medycznego wykorzystywanego do tzw. samokontroli. Stanowi to potwierdzenie, że można go bezpiecznie używać, ponieważ nie wpływa negatywnie w zakresie emisji fal elektromagnetycznych na inne aparatury medyczne.

CZYTAJ TEŻ: KWANTOWA REWOLUCJA ML SYSTEM

Firma dąży do tego, aby urządzenie było docelowo instalowane nie tylko w placówkach medycznych, ale również w hotelach, zakładach pracy, restauracjach i podczas imprez masowych, celem przeprowadzania testów przesiewowych na dużą skalę – podkreślał prezes Dawid Cycoń.


Inwestujesz? Interesujesz się rynkiem? Nie przegap!

Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Oglądaj na platformach cyfrowych i w sieciach kablowych – albo wykup dostęp przez Internet na BIZNES24.TV za 9.99 zł miesięcznie (albo 99 zł rocznie).

BIZNES24 online

Chcesz widzieć ważne informacje, które publikujemy w serwisie biznes24.pl? Obserwuj nasze profile w mediach społecznościowych.


MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Po ponad 8 procent traciły akcje największych giełdowych spółek energetycznych PGE, Eneii i Tauronu. To efekt ogłoszenia planów nowych emisji i znacznego rozwodnienia akcjonariatu...

FINANSE OSOBISTE

O 15% wzrósł dziś kurs akcji deweloperskiej spółki Develia po informacji o wezwaniu do sprzedaży na 2/3 akcji spółki.

GPW

Pierwszy debiut na GPW, a konkretnie na alternatywnym rynku NewConnect. Road Studio rozpoczęło notowania z 27 procentową przeceną.

GPW

Potwierdziły się doniesienia mediów o tym, że węgierski MOL odkupi od Orlenu część stacji Lotosu po fuzji obu firm, a naftowy koncern Saudi Aramco...