Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FIRMA

ML SYSTEM Z CETRYFIKATEM ZGODNOŚCI EMC DLA COVID DETECTORÓW

ML System otrzymał certyfikat zgodności z dyrektywą EMC dla Covid Detector, potwierdzający, że za sprawą zminimalizowanej emisji fal elektromagnetycznych można go bezpiecznie używać w przestrzeniach zamkniętych.

ML SYSTEM Z CETRYFIKATEM ZGODNOŚCI EMC DLA COVID DETECTORÓW

Uzyskanie certyfikatu EMC przez ML System jest istotnym kamieniem milowym w procesie wprowadzania do obrotu Covid Detectora, jako wyrobu medycznego wykorzystywanego do tzw. samokontroli. Stanowi to potwierdzenie, że można go bezpiecznie używać, ponieważ nie wpływa negatywnie w zakresie emisji fal elektromagnetycznych na inne aparatury medyczne.

CZYTAJ TEŻ: KWANTOWA REWOLUCJA ML SYSTEM

Firma dąży do tego, aby urządzenie było docelowo instalowane nie tylko w placówkach medycznych, ale również w hotelach, zakładach pracy, restauracjach i podczas imprez masowych, celem przeprowadzania testów przesiewowych na dużą skalę – podkreślał prezes Dawid Cycoń.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9.9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

ML SYSTEM Z CETRYFIKATEM ZGODNOŚCI EMC DLA COVID DETECTORÓW

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

Wstępne wyniki spisu ludności 2021 są tematem rozmowy Marcina Dobrowolskiego z Dominikiem Rozkrutem, prezesem Głównego Urzędu Statystycznego.

GPW

Po ponad 8 procent traciły akcje największych giełdowych spółek energetycznych PGE, Eneii i Tauronu. To efekt ogłoszenia planów nowych emisji i znacznego rozwodnienia akcjonariatu...

FINANSE OSOBISTE

O 15% wzrósł dziś kurs akcji deweloperskiej spółki Develia po informacji o wezwaniu do sprzedaży na 2/3 akcji spółki.

GPW

Pierwszy debiut na GPW, a konkretnie na alternatywnym rynku NewConnect. Road Studio rozpoczęło notowania z 27 procentową przeceną.

%d bloggers like this: