Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

POLSKA

MIRBUD Z KONTRAKTEM NA BLISKO 100 MLN

MIRBUD

Budowlana firma Mirbud podpisała umowę na budowę kompleksu budynków produkcyjno-montażowych w Warszawie. Wartość umowy to ponad 96 mln zł netto.

Umowa została podpisana ze spółką PIT-RADWAR i obejmuje budowę kompleksu budynków produkcyjno-montażowych z częścią biurowo-socjalną oraz drogi wewnętrznej wraz z towarzyszącą infrastrukturą techniczną. Po tej informacji kurs akcji budowlanej spółki wzrósł o ponad 5 proc.

CZYTAJ TEŻ: ALUMETAL MA UMOWĘ Z TESLĄ

Notowany w sWIG80 Mirbud działa na polskim rynku przede wszystkim jako generalny wykonawca w obszarze budownictwa użyteczności publicznej, mieszkaniowego, przemysłowego oraz inżynierii drogowej.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

MIRBUD Z KONTRAKTEM NA BLISKO 100 MLN

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O Tym że ceny mieszkań zaczęły spadać i o tym, że zdolność kredytowa Polaków jest fatalna rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z dr Antonem...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O aneksach do umów kredytowych które dostają klienci banków rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Remigiuszem Stankiem, radcą prawnym w Stanek Legal Kancelaria Prawnicza.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym, że Sieć Badawcza Łukasiewicz zamierza zatrudnić przynajmniej 2000 nowych pracowników rozmawiał Radek Wróblewski z BIZNES24 z Piotrem Dardzińskim, prezesem Sieci Badawczej Łukasiewicz.

POLSKA

Ustawa o zamrożeniu cen gazu ma kosztować budżet państwa 30 miliardów złotych.

%d bloggers like this: