Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FIRMA

MIRACULUM MIAŁO 710 TYS. ZŁ STRATY W II KWARTALE ’23

MIRACULUM MIAŁO 710 TYS. ZŁ STRATY W II KWARTALE '23
ŹRÓDŁO: MIRACULUM

Po piątkowej sesji swoje wyniki pokazał Miraculum. Spółka w drugim kwartale zanotowała 710 tys. zł starty netto wobec 300 tys. zł starty rok temu.

Z kolei przychody ze sprzedaży były nieznacznie gorsze od tego co spółka pokazywała w ubiegłym roku. Wtedy Miraculum za drugi kwartał wypracowało 10 mln 340 tys. zł. Teraz spółka miała 9 mln 910 tys. zł.

W całym pierwszym półroczu spółka miała 450 tys. zł straty netto wobec niemal miliona złotych straty przed rokiem. Z kolei przychody ze sprzedaży za pierwsze sześć miesięcy tego roku wyniosły ponad 24 mln zł i były o prawie 3 mln zł lepsze od tych z analogicznego okresu roku ubiegłego.

W całym pierwszym półroczu spółka miała 450 tys. zł straty netto wobec niemal miliona złotych straty przed rokiem.

Z kolei przychody ze sprzedaży za pierwsze sześć miesięcy tego roku wyniosły ponad 24 mln zł i były o prawie 3 mln zł lepsze od tych z analogicznego okresu roku ubiegłego.

W poniedziałek 11.09 o godz. 15:45 gościem programu Spółka pod lupą będzie Sławomir Ziemski, członek zarządu Miraculum.

Miraculum SA jest spółką kosmetyczną, która zajmuje się opracowywaniem i sprzedażą kosmetyków do pielęgnacji twarzy i ciała, wyrobów perfumeryjnych, preparatów do depilacji oraz kosmetyków do makijażu. Spółka skupia w swoim portfolio 14 marek, takich jak Pani Walewska, Miraculum, Gracja, Tanita czy Paloma. Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie od 1998 roku.

MIRACULUM MIAŁO 710 TYS. ZŁ STRATY W II KWARTALE '23

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

Zamiast spodziewanego niewielkiego zysku PKP cargo zaraportowało, że w trzecim kwartale poniosło 8 mln zł straty. Jeden z członków zarządu spółki odmówił podpisania się...

FIRMA

Po zakończeniu dzisiejszej sesji, swoimi wynikami podzielił się obuwniczy gigant z Polkowic.

UNIA EUROPEJSKA

Komisja Europejska uważa, że blokowanie przez polskich transportowców polsko-ukraińskiej granicy jest nie do zaakceptowania i grozi Polsce postawieniem przed Trybunałem Sprawiedliwości Unii Europejskiej.

KREDYTY

Już 8 stycznia Bank gospodarstwa Krajowego może ogłosić koniec środków na program bezpieczny kredyt na 2%. Jak ocenia prezes PKO Banku Hipotecznego Katarzyna Kurkowska-Szczechowicz-...

%d bloggers like this: