Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

INNE

MINISTER ROZWOJU ODWOŁAŁ WŁADZE PAIH

Czystki w spółkach i instytucjach skarbu państwa to nie tylko domena ministerstwa aktywów państwowych. Minister rozwoju i technologii odwołał dzisiaj władze Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu.

MINISTER ROZWOJU ODWOŁAŁ WŁADZE PAIH
źródło: wikipedia

Na mój wniosek członkowie zarządu i rady nadzorczej PAIH zostali odwołani. Nowe władze będą wyłonione w trybie konkursu” – przekazał na platformie X szef resortu rozwoju Krzysztof Hetman.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu jest instytucją doradczą wchodzącą w skład Grupy Polskiego Funduszu Rozwoju. To pierwszy punkt kontaktu dla eksporterów i inwestorów. Działa zarówno w Polsce, jak i poprzez sieć biur na świecie.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym czy czeka nas szok cenowy w stawkach za energię rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Wojciechem Jakóbikiem, redaktorem naczelnym biznesalert.pl.

EUROPA

Właściciel sieci sklepów Żabka, amerykański fundusz CVC Capital Partners ogłosił zamiar wejścia na giełdę w Amsterdamie. Oferta ma objąć akcje nowej emisji – cel...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym jak rozliczyć zyski z inwestycji kapitałowych rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Piotrem Juszczykiem, gł. doradcą podatkowym w inFakcie.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym czy rozbudowa lotnisk Chopina oraz Modlin ma sens i czy może ona zastąpić powstanie CPK, rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Maciejem...