Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GIEŁDA

MILLENNIUM OBNIŻA REKOMENDACJĘ DLA AGORY

STRATA AGORY

Analitycy Millennium Dom maklerski obniżyli rekomendację dla Agory do “akumuluj” z “kupuj”, podnieśli jednak cenę docelową do 9,30 zł. za akcję.

Raport wydano w momencie gdy kurs agory wspinał się na poziomy niewidziane od początku ubiegłego roku czyli w okolicach 8,10 zł za sztukę.

Jak napisali ekonomiści millennium:
“Grupa Agora to obecnie drugi nadawca radiowy w Polsce, największy operator reklamy zewnętrznej, druga co do przychodów z biletów sieć kin, największy dostawca płatnych subskrypcji prasowych oraz czwarty dostawca treści on-line. Łączny zasięg dzienny mediów do niej należących wynosi 35,4 proc. Przed spółką wciąż wiele wyzwań, co szczególnie widoczne jest w niskiej rentowności biznesu, ale silna pozycja na rynku mediów i szeroki ich wachlarz w ofercie, dają podstawy do wiary w powodzenie realizacji niedawno zaktualizowanej strategii rozwoju” – podkreślają analitycy domu maklerskiego.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

INNE

Znamy już przebieg listopadowego posiedzenia Rady Polityki Pieniężnej. Wynika z niego, że rada obawia się polityki fiskalnej i regulacyjnej nowego rządu, gdyż będzie ona...

UNIA EUROPEJSKA

Jeszcze w tym miesiącu do Polski wpłynie 5 miliardów euro zaliczki z KPO- poinformowała minister funduszy i polityki regionalnej Małgorzata Jarosińska-Jedynak.

FIRMA

PGNIG skierowało notę obciążeniową do konsorcjum w skład, którego wchodzi m.in Polimex Mostostal na kwotę prawie 245 milionów złotych. Chodzi o karę umowną z...

INNE

Sebastian Skuza nowym zastępcą przewodniczącego KNF - powołał go na wniosek szefa KNF premier Mateusz Morawiecki.

%d