Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GOSPODARKA

MILIARDY NA INWESTYCJE PKP

Inwestycje PKP w infrastrukturę mogą wynieść nawet 20 mld zł.

INWESTYCJE PKP

Dużo pieniędzy będzie też do wzięcia na kolei. PKP Polskie Linie Kolejowe panują ogłosić w tym roku przetargi na kwotę 15-20 mld zł — poinformowało biuro prasowe zarządcy kolejowej infrastruktury.

W ubiegłym roku PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. ogłosiły przetargi na kwotę ponad 18,5 mld zł. Jak informuje PKP prognoza wykonania zakłada, iż w ubiegłym roku udało się zrealizować inwestycje za ponad 11 mld zł.

CZYTAJ TEŻ: SĄ PIENIĄDZE DO WZIĘCIA NA DOPŁATY DO BIOGAZU

PKP PLK jest zarządcą kolejowej infrastruktury w Polsce. Spółka realizuje program inwestycyjny o wartości prawie 77 mld zł, który obejmuje ponad 240 projektów i modernizację 9 tys. km torów.

Inwestujesz? Notowania na żywo, opinie analityków i wszystko, co ważne dla Twojego portfela!

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Informacje dla tych, dla których pieniądze się liczą- przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Tylko 11.99 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę

BIZNES24 przez Internet

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym, czy polscy przedsiębiorcy boją się technologii cyfrowych, rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Rafałem Boguszewskim, ekspertem Departamentu Badań i Analiz BGK.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O wynikach finansowych i planach rozwoju Grupy Klepsydra rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Markiem Cichewiczem, prezesem Grupy Klepsydra.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O akcjach Kernela i decyzji o obniżeniu kapitału zakładowego, rozmawiała Natalia Gorzelnik z BIZNES24 z Jarosławem Dominiakiem, prezesem Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O rosnących zarobkach w Polsce i o tym jak te wzrosty wpłyną na gospodarkę rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z dr Kazimierzem Sedlakiem, dyrektorem...