Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FIRMA

MERCATOR MEDICAL Z MNIEJSZYM ZYSKIEM ROK DO ROKU

MERCATOR MEDICAL Z MNIEJSZYM ZYSKIEM ROK DO ROKU

Niegdysiejsza gwiazda covidowej hossy, czyli Mercator Medical podał szacunki za drugi kwartał. Wyniki są gorsze od tego co spółka pokazywała rok temu.

Od początku kwietnia do końca czerwca spółka zarobiła 8 mln 500 tys. zł. Wynik jest gorszy o 1 mln 300 tys. zł od tego co spółka pokazywała w analogicznym okresie roku ubiegłego.

Z kolei skonsolidowane przychody ze sprzedaży wyniosły ponad 121 mln zł wobec 149 mln zł w roku ubiegłym i prawie 113 ml zł w pierwszy kwartale 2023 roku.

Finalne wyniki finansowe drugiego kwartału znajdą się w raporcie półrocznym, którego publikacja zaplanowana jest na 29 września.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

GPW

W tym tygodniu zdecydowanie przybyło niedźwiedzi na warszawskim parkiecie. Z kolei pogłowie byków pozostaje praktycznie bez zmian od ubiegłotygodniowego badania inwestorów indywidualnych.

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O najnowszych danych dotyczących polskiej gospodarki rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z profesorem Witoldem Orłowskim, gł. doradcą w PwC.

GPW

Wywiad z prezesem Grupy Azoty - ale bez najważniejszych pytań. Rzeczpospolita publikuje dziś odpowiedzi Huberta Kamoli, od niedawna prezesa Grupy Azoty, na pytania głównie...

USA

Przenosimy się za ocean gdzie trwa sezon wynikowy na Wall Street. Dzisiaj raportem za drugi kwartał pochwalił się US Bancorp, które wyglądają mizernie na...