Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FIRMA

MERCATOR MEDICAL Z MNIEJSZYM ZYSKIEM ROK DO ROKU

MERCATOR MEDICAL Z MNIEJSZYM ZYSKIEM ROK DO ROKU

Niegdysiejsza gwiazda covidowej hossy, czyli Mercator Medical podał szacunki za drugi kwartał. Wyniki są gorsze od tego co spółka pokazywała rok temu.

Od początku kwietnia do końca czerwca spółka zarobiła 8 mln 500 tys. zł. Wynik jest gorszy o 1 mln 300 tys. zł od tego co spółka pokazywała w analogicznym okresie roku ubiegłego.

Z kolei skonsolidowane przychody ze sprzedaży wyniosły ponad 121 mln zł wobec 149 mln zł w roku ubiegłym i prawie 113 ml zł w pierwszy kwartale 2023 roku.

Finalne wyniki finansowe drugiego kwartału znajdą się w raporcie półrocznym, którego publikacja zaplanowana jest na 29 września.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

USA

Prezes Rezerwy Federalnej Jerome Powell skrytykował dzisiaj oczekiwania rynku, który spodziewa się przyszłych agresywnych obniżek stóp procentowych. Rynek zareagował na to zupełnie odwrotnie niż...

KRYPTO

Schodzimy na ziemie,a konkretniej na murawę. Portugalczyk Cristiano Ronaldo, jeden z najbardziej znanych piłkarzy świata został pozwany za promocję giełdy kryptowalut Binance.

ZUS

"Przedsiębiorcze matki" będą miały problem ze zdobyciem wyższego zasiłku macierzyńskiego – otwierając działalność gospodarczą. >> Najnowsze orzeczenie Sądu Najwyższego – może być jednak kłopotem...

NBP

Prawo i Sprawiedliwość murem za prezesem Narodowego Banku Polskiego, Adamem Glapińskim.

%d bloggers like this: