Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

INNE

MASOWE ZWOLNIENIA W WP

Wirtualna Polska zapowiedziała zwolnienia grupowe, które obejmą do 120 pracowników – poinformował we wtorek „Pres serwis”.

WIRTUALNA POLSKA

Portal dotarł do maila wysłanego dziś do pracowników WP. O to jego treść:

„W ostatnich tygodniach przeprowadziliśmy przegląd efektywności biznesowej oraz struktury organizacyjnej. Wiemy, że musimy skoncentrować się na projektach o największym potencjale wzrostu, zarówno wydawniczych, jak i reklamowych oraz technologicznych. Tam chcemy zwiększać inwestycje i zatrudnienie. W warunkach braku realizacji budżetu, podjęliśmy decyzję o redukcji zatrudnienia w części obszarów i powrocie do biur menedżerów” – czytamy w mailu, którego treść opublikował Presserwis.

W opublikowanych dziś wynikach Wirtualna Polska podała, że w pierwszym kwartale wypracowała 17 mln zł zysku, co oznacza wzrost rok do roku o 16 proc. Z opublikowanego raportu wynika, że największe wzrosty przychodów dla spółki generuje segment turystyka, który rok do roku urósł aż o ponad 36 proc.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

INFLACJA

Inflacja CPI we Włoszech 3 miesiąc ustabilizowana. W czerwcu wyniosła 0.8% – podał włoski urząd statystyczny. To ważna informacja z 3 największej gospodarki strefy...

GOSPODARKA

W maju nastąpił spadek polskiego eksportu we wszystkich kategoriach, najmocniej, środków transportu - podał Narodowy Bank Polski.

USA

Akcje Trump Media rosły momentami nawet o ponad 50% w handlu przedsesyjnym, kilkadziesiąt godzin po próbie zamachu na byłego prezydenta Stanów Zjednoczonych. Po starcie...

USA

Do rekordu wszechczasów doleciał kurs akcji Goldman Sachs w handlu przedsesyjnym. Wszystko za sprawą rewelacyjnych wyników jakie podał bank za drugi kwartał tego roku.