Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

COVID

LUFTHANSA CHCE SPŁACIĆ POMOC PUBLICZNĄ

Lufthansa zamierza spłacić pomoc publiczną przed wyborami w Niemczech – informuje Reuters. Chodzi o pomoc, którą spółka otrzymała podczas pandemii.

LUFTHANSA CHCE SPŁACIĆ POMOC PUBLICZNĄ

Jak powiedział dyrektor generalny linii lotniczych Carsten Spohr, Lufthansa, która była jedną z pierwszych firm wspartych przez rząd federalny, chce być również jedną z pierwszych firm, które spłaciły pomoc.

Lufthansa została uratowana przed upadkiem, dzięki rządowemu pakietowi ratunkowemu. Kiedy, z powodu pandemii, ograniczenia w podróżowaniu doprowadziły do ​​załamania rynku lotniczego, przewoźnik wziął 9 miliardów euro pomocy.


Informacje dla inwestorów – przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Kup dostęp online do telewizji BIZNES24

Tylko 9,9 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

LUFTHANSA CHCE SPŁACIĆ POMOC PUBLICZNĄ

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

POLSKA

Nowe Boeingi 737-8 Max zostaną dostarczone przewoźnikowi jeszcze w październiku.

POLSKA

O nowych wytycznych Komisji Europejskiej dla krajów wspólnoty, w sprawie wsparcia przedsiębiorstw rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Dominiką Taranko ze Związku Przedsiębiorców i...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O problemach w transporcie lotniczym a w szczególności utrudnieniach wywołanych strajkami na europejskich lotniskach rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Sebastianem Mikoszem, wiceprezesem Międzynarodowego...

ŚWIAT

Odpowiemy, jeśli Rosja użyje na Ukrainie broni masowego rażenia - zadeklarował prezydent USA Joe Biden po spotkaniu z przywódcami NATO i G7 w Brukseli.

%d bloggers like this: