Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

INNE

LUBAWA Z KONTRAKTEM OD SKARBU PAŃSTWA

To była zdecydowanie dobra sesja dla Lubawy. Na koniec dnia spółka zyskała pond 9 procent – po tym jak pochwaliła się ze Skarbem Państwa na dostawę w latach 2024-2026 Indywidualnych Ekranów Maskujących, o wartości maksymalnej okolo 20 mln zł netto.

LUBAWA Z KONTRAKTEM OD SKARBU PAŃSTWA
zdjęcie: lubawa

Umowa została podpisana z 3. Regionalną Bazą Logistyczną w Krakowie. Bardziej szczegółowo – jej wartość opiewa na kwotę nieco ponad 10 milionów złotych netto, z możliwością zamówienia opcjonalnego uruchamianego w kolejnych latach, do maksymalnej wysokości kolejnych 10 tysięcy.

„Harmonogram realizacji oraz pozostałe warunki zawartej umowy nie podlegają przekazaniu do publicznej wiadomości ze względu na związek z dziedzinami obronności i bezpieczeństwa Państwa” – napisano w komunikacie.

Indywidualny Ekran Maskujący produkowany przez spółkę jest systemem wyposażenia indywidualnego żołnierza, przeznaczonym do maskowania w paśmie widzialnym, środkach termowizyjnych i noktowizyjnych. Zabezpiecza też przed niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi.

LUBAWA Z KONTRAKTEM OD SKARBU PAŃSTWA

Lubawa S.A. działa na rynku od 1951 r. Jej głównymi produktami są techniczne tkaniny powlekane, namioty, hełmy czy kamizelki kuloodporne. Od 1996 r. jest notowana na GPW.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSPORT

Jednym z głównych tematów na europejskich giełdach – obok amerykańskiej kampanii wyborczej jest kurs ikony tanich linii lotniczych. Ryanair znalazł się dzisiaj na imponującym...

DŁUG PUBLICZNY

Mocno rośnie zadłużenie w stosunku do PKB naszego kraju. I zdaniem ekonomistów będziemy zadłużać się coraz bardziej. CZYTAJ TEŻ: WIDMO WIBOROWEGO TSUNAMI NAD BANKAMI...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

Mieszkanie we włoszech, albo dom we Włoszech. Jak bezpiecznie kupić nieruchomość nad Tybrem? Radzi Marcin Kwapiński, radca prawny, który jako polsko-włoski prawnik pomaga w...

INNE

Niewykluczone, że tarcze na pra zostaną z nami jeszcze w przyszłym roku. Rozmowy w tej sprawie zapowiedział Andrzej Domański, minister finansów.