Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GPW

LUBAWA OSTRO W GÓRĘ PO SZACUNKACH

LUBAWA OSTRO W GÓRĘ
źródło: Lubawa

Kurs akcji zbrojeniowej Lubawy wystrzelił o poranku o 15 proc. Tak inwestorzy zareagowali na szacunki opublikowane przez spółkę. Lubawa w ubiegłym roku zarobiła 17 mln zł. Rok wcześniej firma raportowała 400 tys. zł zysku. Z kolei przychód ze sprzedaży wyniósł ponad 154 mln zł wobec 70 mln zł w 2022 roku.

CZYTAJ TEŻ: RPP STÓP NBP NIE RUSZYŁA, INFLACJA BLISKO CELU. ALE CO DALEJ? (ROZMOWA)

Z kolei szacunkowy zysk netto ze sprzedaży wzrósł rok do roku aż o 30 mln zł i wyniósł niemal równe 34 mln zł. Lubawa ma w swojej ofercie ponad 500 produktów i realizuje zamówienia dla służb mundurowych – wojska, policji, straży granicznej, straży pożarnej, czy sił specjalnych.

Dbasz o swoje pieniądze? Nie przegap informacji ważnych dla Twojego portfela!

Telewizja dostępna w sieciach kablowych, na platformach satelitarnych, oraz w Internecie.

Informacje dla tych, dla których pieniądze się liczą- przez cały dzień w telewizji BIZNES24

Tylko 11.99 zł za miesiąc, 99 zł za roczny dostęp przez stronę BIZNES24.TV

LUBAWA OSTRO W GÓRĘ PO SZACUNKACH

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

FIRMA

Po zamknięciu notowań swoje szacunki za 2023 rok podał Kruk. Spółka chwali się, że jej zysk netto pierwszy raz w historii przekroczył 1 miliard...

SANKCJE

Łotewski Sejm zdecydował w czwartek o wprowadzeniu zakazu importu na Łotwę produktów rolnych pochodzących z Rosji i Białorusi.

BANKI

Komisja Nadzoru Finansowego zgodziła się by BNP Paribas Bank Polska przeznaczył na dywidendę do 75 proc. zysku za ubiegły rok.

FIRMA

Bardzo ważna uchwała Sądu Najwyższego. Wspólnik dwuosobowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością posiadający 99 procent udziałów nie podlega ubezpieczeniom społecznym. To cios w ZUS, który...