Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

FIRMA

LUBAWA: 3.5 MLN ZŁ STRATY W IQ’23

LUBAWA: 3.5 MLN ZŁ STRATY W IQ'23

Lubawa producent m.in. odzieży ochronnej dla wojska i straży pożarnej, szacuje że pierwszy kwartał zakończyła stratą 3.5 mln zł. Rok temu w tym samym okresie spółka miała prawie 2 mln zysku.

Z kolei szacunkowy przychód Lubawy ze sprzedaży wyniósł w pierwszym kwartale 7 mln zł, wobec ponad 19 mln zł w pierwszym kwartale 2022 r., co stanowi spadek o ponad 63 proc. rok do roku.

Lubawa podała, że w pierwszym kwartale ubiegłego toku zrealizowano większe niż typowo osiągane w pierwszym kwartale przychody, wynikające z realizacji jednego z kontraktów, dzięki czemu wyniki lepsze niż zwykle osiągane przez spółkę w tym okresie.

Wynik za pierwszy kwartał 2023 roku jest zbliżony do tego co spółka raportowała w 2021 roku i latach wcześniejszych.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

SUROWCE

OPEC+ zgodził się na pogłębienie cięć produkcji po spadku cen ropy naftowej i prognozach ponownej nadwyżki w przyszłym roku.

FIRMA

Wczorajsze tąpnięcie kursu akcji Orlenu wzbudziło dużo emocji nie tylko u giełdowych inwestorów ale także u polityków. Sprawą zainteresowała się też Komisja Nadzoru Finansowego.

HANDEL

W tym roku w wigilię nie kupisz karpia, ani prezentów na ostatnią chwilę. Senat przyjął dzisiaj bez poprawek nowelę Polski 2050, zgodnie z którą,...

USA

Amerykański Departament Pracy podał najnowsze dane o sytuacji na rynku pracy. Informacje na temat nowych wniosków o zasiłki dla bezrobotnych są nieco lepsze o...

%d bloggers like this: