Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

ŚWIAT

LPP SPRZEDAJE ROSYJSKI BIZNES

LPP definitywnie wycofuje się z Rosji. Zarząd największej rodzimej odzieżowej spółki podjął decyzję o sprzedaży należącej do grupy zarejestrowanej w Rosji spółki RE Trading OOO chińskiemu konsorcjum.

LPP SPRZEDAJE ROSYJSKI BIZNES
fot. foszczak/CSC

Jak podała polska spółka konsekwencją zawartej transakcji będzie zakończenie działalności Grupy LPP na terytorium Rosji po 20 latach obecności na tym rynku.
LPP podała też, że na mocy ustaleń stron transakcji, kupujący nie nabędzie praw do wykorzystywania nazw i znaków towarowych marek odzieżowych należących do LPP SA, natomiast nabędzie prawo do wyprzedaży wszystkich towarów należących do spółki rosyjskiej.
Przypomnijmy że pod koniec kwietnia grupa LPP podjęła decyzję o sprzedaży należących do niej zarejestrowanych w Rosji spółek RE Trading OOO oraz LLC Re Development.

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym jak udało się przywrócić porozumienie zbożowe w trakcie działań wojennych rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Janem Strzeleckim, analitykiem z PIE.

BIZNES I POLITYKA

6 października Unia Europejska przyjęła ósmy pakiet sankcji wobec Rosji w z związku z nielegalną aneksją okupowanych obwodów w Ukrainie a już dziś rozpatrzy...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym co może się wydarzyć w Ukrainie i jakie tego mogą być konsekwencje rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z prof. Katarzyną Zysk z...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

O tym że ropa drożeje po zapowiedzi ograniczenia wydobycia przez OPEC rozmawiał Marcin Dobrowolski z BIZNES24 z Dorotą Sierakowską, analitykiem surowcowym Domu Maklerskiego Banku...

%d bloggers like this: