Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

POLSKA

LPP OD I’22 PENSJE PRACOWNIKÓW +10%

LPP podnosi wynagrodzenia. 27 tysięcy pracowników grupy ma od przyszłego roku otrzymać 10% podwyżki – pisze puls biznesu. Na dodatkowe gratyfikacje może liczyć kadra menadżerska LPP. W ten sposób zarząd chce jej zrekompensować wyższe obciążenia wynikające z wejścia w życie zmian podatkowych w ramach polskiego ładu.

LPP OD I'22 PENSJE PRACOWNIKÓW +10%

LPP wypłaci już w grudniu premie roczne w wysokości 200-300 proc. podstawowego wynagrodzenia.

Według Prezesa LPP na podwyżkę pensji od stycznia może liczyć każdy pracownik zatrudniony zarówno w oddziale polskim, jak i zagranicznym.
Służy temu dobra sytuacja finansowa spółki.

W przyszłym roku LPP planuje też zatrudnić kolejnych 750 osób, a zapowiedziane podwyżki mają pomóc znaleźć nowych pracowników.

LPP to polski producent i sprzedawca odzieży. Jest właścicielem marek Reserved, Sinsay, House, Cropp i Mohito. Spółka zatrudnia obecnie 27 tysięcy pracowników.

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

POLSKA

W 2023 roku płaca minimalna ma wzrosnąć łącznie o 440 zł - podwyżki w styczniu i w lipcu.

ŚWIAT

LPP definitywnie wycofuje się z Rosji. Zarząd największej rodzimej odzieżowej spółki podjął decyzję o sprzedaży należącej do grupy zarejestrowanej w Rosji spółki RE Trading...

TRANSKRYPCJA WYWIADU

Roczne przychody LPP w górę o 80% - spółka ogłosiła wyniki i informuje o planach rozwoju na rynkach południowej Europy.

POLSKA

Mocną poprawą wyników zakończył rok obrotowy 2021/22 największy rodzimy odzieżowy detalista, grupa LPP. W roku obrotowym zakończonym w styczniu 2022 właściciel takich marek jak...

%d bloggers like this: