Connect with us

Miło cię widzieć. Napisz, czego szukasz!

GOSPODARKA

LOTNISKO W RADOMIU SIĘ ROZKRĘCA

Lotnisko w Radomiu obsłuży więcej połączeń.

LOTNISKO W RADOMIU

Rusza sezon wakacyjny i lotnisko Warszawa-Radom zwiększa liczbę obsługiwanych lotów. Od soboty działa połączenie do tureckiej Antalyi, a wkrótce będzie dostępnych więcej kierunków.

Już 11 czerwca odleci pierwszy samolot do Tirany w Albanii, 16 czerwca do greckiej Prewezy, a na 20 czerwca zaplanowano wylot do Warny w Bułgarii. Oprócz lotów wakacyjnych lotnisko obsługuje regularne rejsy LOTu do Rzymu i Paryża. Polskie Porty Lotnicze zapowiadają, że w środku sezonu lotnisko w Radomiu będzie obsługiwało 38 operacji tygodniowo, czyli ponad trzy razy więcej niż teraz.

CZYTAJ TEŻ: DYNAMICZNE WZROSTY NA WALL STREET

Otwarcie lotniska Warszawa-Radom odbyło się 27 kwietnia. Wybudowany właściwie od podstaw port lotniczy ma między innymi nowoczesny terminal pasażerski o powierzchni 30 tysięcy metrów kwadratowych. Budynek oferuje stanowiska do odprawy pasażerów i kontroli bezpieczeństwa, strefę komercyjną ze sklepami bezcłowymi, restauracjami, kawiarniami czy pokojami opieki nad dziećmi.

Port w Radomiu jest przystosowany zarówno do obsługi najpopularniejszych samolotów pasażerskich Airbus A320 i Boeing serii 737 jak również większych maszyn, jak Boeing 787 Dreamliner.

LOTNISKO W RADOMIU SIĘ ROZKRĘCA

Click to comment

Chcesz coś dodać? Śmiało!

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ...

INNE

Poselski projekt mrożenia cen energii w przyszłym roku trafi do dalszych prac. Rządowy został odrzucony

BANKI

O prawie 180 proc. w porównaniu z ubiegłym rokiem wzrosły zyski banków w Polsce.

KREDYTY

Boom na kredyty mieszkaniowe lekko słabnie. W listopadzie o taki kredyt wnioskowało prawie 40 tys. osób To prawie trzy razy więcej niż przed rokiem.

FIRMA

Oświadczenie ws. bezpodstawnych i nieuprawnionych oszczerstw kolportowanych na temat NEWAG S.A. – Nasze oprogramowanie jest czyste. Nie wprowadzaliśmy, nie wprowadzamy i nie będziemy wprowadzać...

%d